Lenkijos ir Slovėnijos futbolo rinktinės išsiskyrė taikiai | KaunoDiena.lt

LENKIJOS IR SLOVĖNIJOS FUTBOLO RINKTINĖS IŠSISKYRĖ TAIKIAI

• 0

Pirmadienį Vroclave draugiškas kontrolines rungtynes žaidė Lietuvos futbolo rinktinės varžovė 2018-ųjų metų pasaulio čempionato atrankoje – Slovėnijos rinktinė. Srečko Kataneco auklėtiniai 1:1 svečiuose sužaidė su Lenkija.

24-ąją minutę „Rostov“ gynėjas Miha Mevlja išvedė svečius į priekį, tačiau išsivežti pergalės slovėnams nepavyko.

Be savo lyderio Roberto Lewandowskio rungtyniavę šeimininkai išsigelbėjo 76-ąją minutę, kai po veržliai sužaidusio Jakubo Blaszczykowskio perdavimo iš dešinio krašto įvartį iš kelių metrų pelnė Lukaszas Teodorczykas.

Su abiem šiomis komandomis šiemet teko susitikti ir Edgaro Jankausko auklėtiniams. Abu mačai pasibaigė lygiosiomis.

Su lenkais Lodzėje vykusiose draugiškose rungtynėse buvo sužaista be įvarčių, o pasaulio pirmenybių atrankos ciklo pradžioje slovėnai Vilniuje paskutinėmis akimirkos išplėšė tašką – 2:2.