Meksikos rinktinė sutaršė kroatus ir aštuntfinalyje susikaus su olandais | KaunoDiena.lt

MEKSIKOS RINKTINĖ SUTARŠĖ KROATUS IR AŠTUNTFINALYJE SUSIKAUS SU OLANDAIS

Pirmadienį pasaulio čempionato A grupės rungtynėse Meksikos futbolininkai 3:1 (0:0) privertė pasiduoti Kroatijos rinktinę ir išmetė ją iš tolesnių varžybų. Europos ekipai tai buvo antrasis pralaimėjimas, ji su trimis taškais grupėje liko trečia.

Meksikiečiai surinko septynis taškus ir grupėje tik dėl blogesnio įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumo liko antri, į priekį praleidę brazilus.

Dvikovos pradžioje puolime aktyviau žaidė Kroatijos futbolininkai, tačiau pirmasis įvartis vos nekrito į jų vartus. 16-tąją minutę Hectoras Herrera puikiu smūgiu sudrebino kroatų vartų skersinį.

Iki pertraukos nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, futbolininkai išėjo ilsėtis esant rezultatui 0:0.

Ir antrajame kėlinyje daugiau nei pusę kėlinio įvarčių nebuvo. Jie pasipylė tik nuo 72-osios minutės, kai kroatų vartininką nuginklavo  Rafaelis Marquezas.

Po trijų minučių Andresas Guardado Meksikos rinktinės persvarą padvigubino, o 82 min. po Javiero Hernandezo įvarčio Meksika pirmavo 3:0.

Mačo pabaigoje kroatams garbės įvartį pelnė Ivanas Perišičius.

Kroatijos komanda rungtynes baigė be Ante Rebičiaus . Jis iš aikštės buvo pašalintas 89 minutę.

Aštuntfinalyje Meksikos futbolininkai susikaus su Olandijos rinktine.

Komandų starto sudėtys:

Kroatija: Stipe Pletikosa, Danijelis Pranjičius, Šime Vrsaljko, Vedranas Čorluka, Dejanas Lovrenas, Darijo Srna, Ivica Oličius, Ivanas Perišičius, Luka Modričius, Ivanas Rakitičius, Mario Mandžukičius.

Meksika: Guillermo Ochoa, Miguelis Layunas, Rafaelis Marquezas, Maza, Paulas Aguilaras, Hectoras Moreno, Andresas Guardado, Hectoras Herrera, Jose Vazquezas, Oribe Peralta, Giovani dos Santosas.