Netikėtai atsinaujinusios paieškos – baigtos: „Riteriai“ pristatė trenerį | KaunoDiena.lt

NETIKĖTAI ATSINAUJINUSIOS PAIEŠKOS – BAIGTOS: „RITERIAI“ PRISTATĖ TRENERĮ

  • 0

Prieš penkias dienas į Lietuvą atvykęs suomis Tommi Pikkarainenas antradienį oficialiai paskirtas naujuoju „Riterių“ ekipos vyriausiuoju treneriu. Buvęs Turku „TPS“ strategas naujoje savo stotelėje debiutavo jau šio vakaro LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse prieš Alytaus „Dainavą“.

Primename, kad Mindaugą Čepą atleidęs „Riterių“ klubas vėliau paskelbė apie Janušo Niedviedzo darbų pradžią, tačiau lenkas mįslingai paliko Vilnių taip ir nesuvadovavęs komandai nė vieneriose rungtynėse.

T.Pikkarainenas trenerio karjerą pradėjo prieš 20 metų. Per tuos metus jis vadovavo ne vienam Suomijos aukščiausio diviziono klubui, taip pat stažavosi Zalcburgo „Red Bull“, „Southampton“, Londono „Arsenal“, „Manchester United“, „Manchester City“, Amsterdavmo „Ajax“ ir „Midtjylland“ klubuose.

„Tommio kandidatūrą mes stebėjome jau seniai, tačiau pats treneris anksčiau prisijungti prie mūsų galimybių neturėjo. Dabar vėl grįžome prie Tommio kandidatūros ir labai džiaugiamės, kad jis yra čia. Tai treneris, turintis milžinišką tarptautinę elitinių klubų patirtį bei supratimą. Tikime, kad tai yra tas treneris, kuris padės mūsų žaidėjams dar labiau atsiskleisti ir tobulėti siekiant jų svajonių“, – kalbėjo „Riterių“ prezidentas Janas Nevoina.

Penkiasdešimtmetis futbolo specialistas iki šiol visą karjerą praleido dirbdamas Suomijos klubuose. Susitaręs su „Riteriais“, šeštadienį jis jau stebėjo keturioliktojo A lygos turo rungtynes prieš „Panevėžio“ futbolininkus.

„Esu laimingas būdamas čia. Vilnius nuostabus miestas, o klube radau viską, ko man reikia. Iš esmės, šitai komandai trūksta dviejų dalykų: taktikos ir nugalėtojų mentaliteto. Pakeitus šiuos dalykus, pavyks pasiekti ir mano pagrindinį tikslą čia Lietuvoje – situaciją turnyro lentelėje.

Savo žaidėjams pasakiau, kad mes – ne ta komanda, kuri žvalgosi atgal. Mes privalome žvelgti į priekį. Tiek čempionate, tiek šiandien vyksiančiose LFF taurės rungtynėse, tiek UEFA Europos lygos atrankoje. Galvoju, kad su burtais mums pasisekė, todėl mes turime visas galimybes žengti toliau“, – kalbėjo T.Pikkarainenas, anksčiau dirbęs ir Turku „Inter“ sistemoje.

Priminsime, kad „Inter“ buvo vienas iš trijų potencialių „Riterių“ varžovų pirmajame UEFA Europos lygos atrankos etape.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS