Paaiškėjo Lietuvos mažojo futbolo rinktinės varžovai pasaulio čempionate | KaunoDiena.lt

PAAIŠKĖJO LIETUVOS MAŽOJO FUTBOLO RINKTINĖS VARŽOVAI PASAULIO ČEMPIONATE

  • 0

Tarptautinė „Socca“ federacija antradienį surengė tiesioginę 2019 metų pasaulio mažojo futbolo čempionato grupių etapo burtų traukimo ceremoniją.

Paskutiniame E krepšelyje buvusi Lietuvos mažojo futbolo rinktinė sužinojo, su kuo jai teks varžytis Kretos salos Retimno mieste vyksiančiose pirmenybėse.

Iš viso buvo penki krepšeliai po aštuonias rinktines ir kiekvieną grupę sudaro po vieną kiekvieno krepšelio komandą.

Lietuvos rinktinė pateko į C grupę, kurioje taip pat žais Lenkija (2 vieta rinktinių reitinge), Marokas (nereitinguota tarp 32 stipriausių rinktinių), Belgija (11 vieta rinktinių reitinge) ir Velsas (24 vieta rinktinių reitinge).

Tuo pačiu, paaiškėjus, kad Lietuva pateko į C grupę, tapo aišku su kokios grupės komandomis Lietuvai tektų žaisti, jei mūsų rinktinė pasiektų šešioliktfinalį, kadangi turnyro organizatoriai jau paskelbė čempionato medį. Dvi stipriausios C grupės komandos šešioliktfinalyje žaistų su D grupės ekipomis, o šioje grupėje varžysis Anglija, Argentina, Bulgarija, Kipras ir Urugvajus.

Antrus metus iš eilės rengiamas „Socca“ pasaulio čempionatas vyks spalio 12-20 dienomis. Jame iš viso dalyvaus 40 šalių mažojo futbolo rinktinės, tarp kurių pirmą kartą bus ir Lietuva.

Praėjusiais metais Lietuvos mažojo futbolo rinktinė nedalyvavo Lisabonoje (Portugalija) vykusiame pasaulio čempionate.

 

GALERIJA

  • Paaiškėjo Lietuvos mažojo futbolo rinktinės varžovai pasaulio čempionate
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS