A. Paniukovo klubas iškrito iš Prancūzijos futbolo taurės varžybų | KaunoDiena.lt

A. PANIUKOVO KLUBAS IŠKRITO IŠ PRANCŪZIJOS FUTBOLO TAURĖS VARŽYBŲ

• 1

Priešpaskutiniuoju 2015-2016 metų Prancūzijos futbolo taurės (Coupe de France) turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo elite rungtyniaujantis „Saint-Etienne“ klubas, ketvirtadienį paskutiniajame šešioliktfinalio susitikime namuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 1:1) įveikęs II diviziono (Ligue 2) „Ajaccio“ ekipą.

Pirmojo kėlinio pradžioje Jeanas Bahebeckas (10 min.) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje Rayanui Frikechei (86 min.) pavyko išlyginti rezultatą ir pratęsti mačą.

Kai jau atrodė, kad komandos neišvengs baudinių serijos, pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė Benjaminas Corgnet'as (120 min.).

Aštuntfinalyje „Saint-Etienne“ futbolininkai svečiuose žais su „Troyes“ vienuolike.

Visos Prancūzijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio poros (skliaustuose nurodyti žemesni divizionai, kuriuose žaidžia klubai):