Pasaulio čempionatas: Brazilija nugalėjo Serbiją ir pateko į aštuntfinalį | KaunoDiena.lt

PASAULIO ČEMPIONATAS: BRAZILIJA NUGALĖJO SERBIJĄ IR PATEKO Į AŠTUNTFINALĮ

• 0

Brazilijos futbolo burtininkai ant to paties grėblio kaip vokiečiai neužlipo. Trečiadienio vakarą lemiamame E grupės mače Maskvoje Tite auklėtiniai 2:0 sugebėjo palaužti Serbijos futbolininkus ir pirmą etapą baigė pirmoje turnyro lentelės vietoje.

36-ąją dvikovos minutę brazilus į priekį išvedė „Vilniaus“ marškinėlius savo karjeros pradžioje vilkėjęs saugas Paulinho. Jis gavo puikų nuostabiai šiame čempionate rungtyniaujančio Philippe‘o Coutinho perdavimą iš aikštės vidurio ir techniškai permetė kamuolį per iš vartų išbėgusį serbų vartininką.

68-ąją minutę efektyviai suveikė braziliškas „Paris Saint Germain“ tandemas. Neymaras atliko puikų perdavimą nuo kampinio gairelės, o Thiago Silva smagiu smūgiu galva persvarą padvigubino.

Kitame grupės mače šveicarai 2:2 sužaidė su pirmą tašką iškovojusia Kosta Rika ir liko antri.

Brazilija turnyro aštuntfinalyje rungtyniaus su Meksikos komanda, o šveicarų laukia puikiai grupės varžybas užbaigusių švedų barjeras.

E grupė 1. Brazilija 3 2 1 0 5:1 7 2. Šveicarija 3 1 2 0 5:4 5 3. Serbija 3 1 0 2 2:4 3 4. Kosta Rika 3 0 1 2 2:5 0

• Pasaulio čempionatas: Brazilija nugalėjo Serbiją ir pateko į aštuntfinalį