R. Lewandowskio šou neišgelbėjo: Lenkijos žygis „Euro 2020“ – baigtas | KaunoDiena.lt

R. LEWANDOWSKIO ŠOU NEIŠGELBĖJO: LENKIJOS ŽYGIS „EURO 2020“ – BAIGTAS

• 0

Lenkijos rinktinė trečiadienio vakarą stojo į lemiamą „Euro 2020“ E grupės dvikovą su Švedija, tačiau vieno geriausių pasaulio žaidėjų Roberto Lewandowskio vedami kaimynai neišsigelbėjo – krito 2:3 ir į aštuntfinalį nepateko.

Švedija į priekį išsiveržė jau 2-ąją rungtynių minutę, kai Emilis Forsbergas surado kamuolį baudos aikštelės prieigose, jį pasitaisė ir pasiuntė į tolimąjį apatinį kampą.

Tai buvo blogas ženklas Lenkijai, kuriai tik pergalė buvo reikalinga šiose rungtynėse. R.Lewandowskis turėjo nuostabią galimybę lyginti rezultatą, tačiau 17-ąją minutę po kampinio dukart per kelias sekundes smūgiavo galva į skersinį.

E.Forsbergas dar kartą nuskriaudė Lenkiją 59-ąją minutę, kai sulaukė po keitimo aikštėje pasirodžiusio Dejano Kalusevskio perdavimo ir gražiu, technišku smūgiu vienu lietimu smūgiavo itin tiksliai.

Jau po dviejų minučių lenkams viltis atgaivino ryškiausia žvaigždė R.Lewandowskis. Jis išbėgo į greitą ataką ir pasiuntė nuostabų smūgį į Švedijos vartų tinklą.

R.Lewandowskis vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė 84-ąją minutę – superžvaigždė neklydo, rezultatas tapo lygus ir kaimynams reikėjo mušti dar vieną, kad pasiimtų bilietą į aštuntfinalį.

Vis dėlto bandymai apgulti oponentų vartus nebuvo sėkmingi, o Švedija padėjo tašką per pridėtą laiką, kai po dar vieno rezultatyvaus D.Kalusevskio perdavimo pasižymėjo Viktoras Claessonas.

Sužaista  Pergalės  Lygiosios  Pralaimėjimai  Įvarčių santykis  Taškai

Švedija  3  2  1  0  2  7

Ispanija  3  1  2  0  5  5

Slovakija  3  1  0  2  -5  3

Lenkija  3  0  1  2  -2  1

Švedija jau buvo užsitikrinusi vietą atkrintamosiose, tačiau po šios pergalės užsitikrino ir pirmąją vietą grupėje.

Lenkija per trejas rungtynes surinko vos tašką – jį gavo už lygiąsias su Ispanija 1:1.

• R. Lewandowskio šou neišgelbėjo: Lenkijos žygis „Euro 2020“ – baigtas