Pirmoji pergalė pakėlė nuo dugno | KaunoDiena.lt

PIRMOJI PERGALĖ PAKĖLĖ NUO DUGNO

Septintas kartas nemelavo. Šešis mačus iš eilės pralaimėję „Kauno Žalgirio B“ futbolininkai, 7-ajame pirmosios lygos ture pagaliau pelnė pirmuosius taškus. Kauniečiai namuose 3:2 palaužė Vilniaus BFA ekipą ir pakilo iš turnyro lentelės dugno.

Nors kauniečiai buvo rungtynių šeimininkai, sėkmė jiems nusišypsojo ne namų aikštėje. Nusprendus leisti kiek pailsėti „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos vejai, mačas buvo perkeltas į Nacionalinės futbolo akademijos aikštyną. Nors ir perėjo nuo sau įprastos natūralios dangos ant sintetinės, žalgiriečiai išlaikė egzaminą. Jau 22-ąją min. Lukas Odincovas pirmą sykį pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 1:0.

Vis dėlto kur kas labiau patyrę vilniečiai nesutriko. 38-ąją min. jų pastangas kuriant pavojingus epizodus prie šeimininkų vartų atpirko Edgaro Mačiūtos įvartis į savo vartus – 1:1. Tačiau prabėgus vos penkioms min. Deitonas Vickus vėl nusvėrė svarstykles šeimininkų naudai – 2:1. Esant tokiam rezultatui komandos išėjo poilsio.

Po pertraukos vėl aktyviau sujudėjo vilniečiai. Jie tapo pastebimai agresyvesni, tačiau prireikė pusės kėlinio kol jų pastangos atsipirko. BFA ekipai sėkmė nusišypsojo 71-ąją min., kai Martinas Perveinis išlygino rezultatą.

Vis dėlto galutinį tašką padėjo Lukas Odincovas. Jis taikliai smūgiavo 83-ąją min. Vilniečiai pabaigoje bandė surengti varžovų vartų šturmą, tačiau jų smūgiams pritrūko tikslumo. BFA futbolininkai, nepajėgdami įrodyti gebėjimų aikštėje, ėmėsi ne itin garbingo elgesio. Net 7 jų žaidėjams buvo parodytos geltonosios kortelės, o Elvinas Ališauskas jau po rungtynių išvydo raudonąją kortelę.

Kitas rungtynes "Kauno Žalgiris B" žais liepos 24 d. išvykoje su vienu lygos lyderių "Jonavos" klubu. BFA jaunimo laukia akistata namuose su Mažeikių "Atmosfera".