„Sūduva“ džiaugėsi pergale po ilgos pertraukos | KaunoDiena.lt

„SŪDUVA“ DŽIAUGĖSI PERGALE PO ILGOS PERTRAUKOS

• 0

„Optibet A lygoje“ po ilgos pertraukos laimėjimu džiaugėsi Dovydo Lastausko treniruojama Marijampolės „Sūduva“.

34-ajame ture sūduviečiai po atkaklios kovos nugalėjo turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dainavą“ – 2:1 (1:0).

Svečiai išsiveržė į priekį 23-iąją minutę, kai komandą į priekį išvedė Artiomas Fiodorovas. Tiesa, marijampoliečiams rezultato išlaikyti nepavyko.

Netrukus po pertraukos, 48-ąją minutę, „Dainava“ atstatė pusiausvyrą, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Davoras Rakičius – jam tai buvo pirmasis įvartis.

Vis dėlto po 3 minučių „Sūduva“ vėl buvo priekyje po epizodo, kurio metu baudinį realizavo latvis Aivaras Emsis.

Marijampoliečiai su 32 taškais pakilo į 7-ąją vietą, Alytaus klubas turi tašku mažiau bei rikiuojasi aštuntas.