Ukrainiečiai į akistatą su lietuviais mes kovinę sudėtį | KaunoDiena.lt

UKRAINIEČIAI Į AKISTATĄ SU LIETUVIAIS MES KOVINĘ SUDĖTĮ

  • 0

Ukrainos futbolo rinktinė antroms per mėnesį rungtynėms prieš Lietuvą ruošiasi beveik tokios pačios sudėties.

Trenerio Andrijaus Ševčenko pasirinktame žaidėjų sąraše – beveik visi žaidėjai, kurie rugsėjį rungtyniavo Vilniuje. Trūks tik „Gent“ klubo saugo Romano Bezuso, kuris prieš Lietuvą žaidė po keitimo nuo 80 minutės.

Į rinktinę šį kartą iškviestas „Lecce“ klube Italijoje žaidžiantis Jevhenas Šachovas, kuris praėjusį kartą liko komandos rezerve.

„Komanda susirinko, viskas yra gerai. Šiek tiek neramina tik Mykolenko trauma, Vitalijus nesitreniruos kelias dienas“, – Ukrainos žiniasklaidai teigė A.Ševčenka.

Pirmąsias rungtynes ukrainiečiai užtikrintai laimėjo 3:0. Paklaustas, ar jo auklėtiniai gali nuvertinti varžovus – ypač žinant, kad ukrainiečių po to dar laukia akistata su Portugalija – treneris atsakė neigiamai.

„Tikrai ne. Kalbėjome apie tai su žaidėjais. Mūsų laukia pačios svarbiausios rungtynės. Visi suprantame, kad pergalės atveju pagerinsime šansus žengti į finalinį etapą. Vaikinai susikoncentravę ir rimtai nusiteikę. Dabar galvojame kaip laimėti pirmąsias rungtynes, o ne apie rotaciją ir antras rungtynes su portugalais“, – kalbėjo treneris. Lietuvos ir Ukrainos rinktinės susitiks penktadienį, spalio 11-ąją nuo 21:45 Charkive. Rungtynes transliuos LRT televizija. Po trijų dienų lietuviai namuose žais su serbais, o ukrainiečiai – su portugalais.

Ukrainos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Andrijus Piatovas (Donecko „Šachtar“), Andrijus Luninas („Valladolid“, Ispanija) Jurijus Pankivas („Alexandria“, Ukraina)

Gynėjai: Serhijus Kryvcovas, Mykola Matvijenko, Serhijus Bolbatas (visi trys – Donecko „Šachtar“), Mykyta Burda, Vitalijus Mykolenka, Oleksandras Karavajevas (visi trys – Kijevo „Dinamo“), Ihoris Plastunas („Gent“, Belgija), Eduardas Sobolas („Club Brugge“, Belgija).

Saugai: Andrijus Jarmolenka (Londono „West Ham“, Anglija), Ruslanas Malinovskis (Bergamo „Atalanta“, Italija), Oleksandras Zinčenka („Manchester City“, Anglija), Viktoras Cyhankovas, Vitalijus Bujalskis, Serhijus Sidorčukas (visi trys – Kijevo „Dinamo“), Jevhenas Konoplianka, Tarasas Stepanenka, Marlosas Romero Bonfimas, Viktoras Kovalenko (visi keturi – Donecko „Šachtar“). Jevhenas Šachovas („Lecce“, Italija).

Puolėjai: Romanas Jaremčukas („Gent“, Belgija), Junioras Moraesas (Donecko „Šachtar“).

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS