Vilniaus „Žalgiris“ efektingai grįžo į pergalingas vėžes | KaunoDiena.lt

VILNIAUS „ŽALGIRIS“ EFEKTINGAI GRĮŽO Į PERGALINGAS VĖŽES

• 0

Skambiu akordu trejų nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė titulą ginantis ir 18 taškų turintis Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 11-ojo turo dvikovoje namuose pasiekė puikią pergalę – net 5:1 (2:0) sutriuškino Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Į priekį nuo pat mačo pradžios dominavęs „Žalgiris“ išsiveržė jau 15-ąją minutę. Po Hugo Videmonto pakelto kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo Ogenyi Onazi, kuris tai buvo pirmasis įvartis su Vilniaus komandos marškinėliais.

28-ąją minutę H.Videmontas vėl rezultatyviai asistavo komandos draugui: šį kartą prancūzas baudos aikštelėje surado Francisą Kyeremeh, nukreipusį kamuolį į vartus.

Daugiau nei pusvalandį dainaviečiai atsilaikė bei turnyro šansą atgaivinti intrigą – 60-ąją minutę turėjo progą realizuoti baudinį. Tiesa, Paulius Golubicko smūgis skriejo pro šalį.

Šis epizodus skaudžiai kirto svečiams: 62-ąją minutę puikiu tolimu šūviu pasižymėjo Mantas Kuklys, dar po dviejų minučių dubliu džiaugėsi F.Kyeremeh, o 66-ąją minutę be įvarčio neliko H.Videmontas.

„Dainavai“ 77-ąją minutę garbės įvartį įmušė Saidas Hamuličius, visgi, po trijų minučių antrą geltoną kortelę užsidirbo Vytautas Lukša, kuriam teks praleisti artėjančias svarbias rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.