Žvėriškas tempas: „Man City“ laimėjo 17-ąjį mačą iš eilės | KaunoDiena.lt

ŽVĖRIŠKAS TEMPAS: „MAN CITY“ LAIMĖJO 17-ĄJĮ MAČĄ IŠ EILĖS

• 0

„Manchester City“ toliau didžiuliais žingsniais šuoliuoja link Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulo. Trečiadienio vakarą Pepo Guardiolo vyrai 3:1 svečiuose patiesė Liverpulio „Everton“.

32-ąją minutę pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Philas Fodenas išvedė svečius į priekį, tačiau jau po penkių minučių Richarlisonas rezultatą išlygino.

Visgi antrajame kėlinyje „miestelėnai“ pridėjo apsukų ir 63-ąją minutę Riyadas Mahrezas įspūdingu tolimu smūgiu persvėrė rezultatą, o 77-ąją Bernardo Silva pergalę įtvirtino.

Visuose frontuose tai buvo 17-asis „Man City“ laimėtas mačas iš eilės.

Po šios pergalės „Man City“ antroje pozicijoje žengiantį „Manchester United“ jau lenkia 10 taškų.

Kitame trečiadienio mače tarp „Burnley“ ir Londono „Fulham“ užfiksuotos lygiosios 1:1.