Baidarių ir kanojų čempionate H. Žustautas jau susižėrė tris medalius | KaunoDiena.lt

BAIDARIŲ IR KANOJŲ ČEMPIONATE H. ŽUSTAUTAS JAU SUSIŽĖRĖ TRIS MEDALIUS

• 0

Trakuose vyksta Lietuvos baidarių ir kanojų Lietuvos pirmenybės, kurios kartu yra ir atranka į suaugusiųjų pasaulio čempionatą bei Senojo žemyno jaunimo pirmenybes.

Didžiausią intrigą sukėlusioje 200 m kanojų rungtyje auksą pelnė Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas (37,789 sek.), įveikęs olimpinį vicečempioną Jevgenijų Šukliną (38, ) bei iškovojęs kelialapį į pasaulio čempionatą.

Dar vieną aukso medalį H. Žustautas laimėjo 200 m keturviečių kanojų irklavime (37,134 sek,) kartu su Vytautu Prunskumi, Jevgenijumi Miasniankinu ir Artūru Gilesevičiumi.

Sidabro apdovanojimą H. Žustautas iškovojo 200 m dviviečių kanojų (37,454 sek.) rungtyje drauge su Žygimantu Jusiu.

Pergales 200 m finaluose iškovojo ir šių Europos čempionato prizininkai - baidarininkas Ignas Navakauskas (34,511 sek.) ir dvivietė Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko (31,446 sekundės) baidarė.