Disko metikė Z. Sendriūtė varžysis Europos lengvosios atletikos čempionato finale | KaunoDiena.lt

DISKO METIKĖ Z. SENDRIŪTĖ VARŽYSIS EUROPOS LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATO FINALE

• 0

Olandijoje prasidėjusiame Europos lengvosios atletikos čempionate trečiadienį sėkmingai atrankos barjerą įveikė ir penktadienį finale startuos disko metikė Zinaida Sendriūtė.

Lietuvė trečiuoju bandymu įrankį nuskraidino 58,88 m ir, įvykdžiusi kvalifikacinį normatyvą (58,00 m) trylikos dalyvių atrankos A grupėje užėmė šeštą vietą.

Kvalifikacinį normatyvą A grupėje įvykdė vokietės Julia Fischer (66,20 m) ir Nadine Mueller (64,75 m), prancūzė Melina Robert-Michon (63,99 m), ispanė Sabina Asenjo (59,72 m) bei graikė Hrisoula Anagnostopoulou (59,13 m).

Kvalifikacinėje B grupėje dėl vietų finale varžysis dar trylika disko metikių.

Pirmoji iš lietuvių sėkmingai atrankos varžybose startavo ir kelialapį į finalą iškovojo šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Trečiadienį atrankos varžybose startuos dar penki Lietuvos sportininkai – Rytis Sakalauskas (100 m bėgimas), Edis Matusevičius (ieties metimas), Eglė Balčiūnaitė (800 m bėgimas), Jogailė Petrokaitė (šuoliai į tolį) bei Giedrė Kupstytė (rutulio stūmimas).