G. Titenis Liuksemburge nusileido sezono lyderiams | KaunoDiena.lt

G. TITENIS LIUKSEMBURGE NUSILEIDO SEZONO LYDERIAMS

• 0

Liuksemburge 21-ą kartą vykusių „Euro Meet“ plaukimo varžybų vyrų 50 m plaukimo krūtine finale Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė ketvirtąją vietą.

Lietuvis finišavo per 28,04 sek.

Greičiau už mūsiškį plaukė šio sezono lyderiai - italai Nicolo Martinenghi (27,16 sek.), Fabio Scozzoli (27,45 sek.) bei olandas Arno Kamminga (27,94 sek.).

100 m plaukimo krūtine rungtyje G. Titenis liko penktas (1.02,09). Nugalėjo tas pats N. Martinenghi (59,37 sek.).

200 m distancijoje Lietuvos plaukikas (2.17,55) užėmė septintąją poziciją. Pirmas finale finišavo vokietis Marco Kochas (2.09,69).

29-erių metų G. TItenis taip pat išbandė jėgas ir sau neįprastoje 50 m plaukimo peteliške rungtyje. Atrankoje lietuvis finišavo per 25,18 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Užėmęs 19-ą poziciją, jis pateko į B finalą. B finale mūsiškis (25,22 sek.) liko paskutinis, todėl galutinėje įskaitoje jam atiteko 20-a vieta.

Šioje rungtyje triumfavo britas Benjaminas Proudas (23,52 sek.).