Ignalinos triatlono fiestoje nugalėjo T. Burbulis ir V. Kalvelytė | KaunoDiena.lt

IGNALINOS TRIATLONO FIESTOJE NUGALĖJO T. BURBULIS IR V. KALVELYTĖ

• 0

Šeštadienį Ignalinoje praūžė intriguojantis antrasis Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas.

Pagrindinėje – sprinto – distancijoje nugalėtojais tapo Tomas Burbulis (Trakų triatlono būrelis) ir Viktorija Kalvelytė (Kauno triatlono klubas).

T. Burbulis 750 m nuplaukė, 20 km numynė dviračiu ir 5 km nubėgo per 1 val. 3 min. 53 sek. Antrąją vietą užėmė Martynas Lauruška (1:05.15), trečiąją – Gediminas Pajėda (1:05.43).

Beje, kai kuriems dalyviams koją galėjo pakišti ir oras – mat prieš pagrindinius startus Ignalinoje pliaupė lietus.

„Oras šiek tiek gąsdino, bet lietus mums nesutrukdė, nes prieš startą nustojo lyti. Prieš mus startavusiems su dviračiais buvo sunkiau, nemažai dalyvių krito, nes trasa techniška. Su dviračiai reikėjo daug koncentruoti. Man pačiam dviračio rungtis ir buvo sunkiausia. Bendrai savo rezultatą vertinu gerai“, – kalbėjo T. Burbulis.

Beje, pirmojo LTT etapo sprinto distancijoje T. Burbulis buvo trečias, o G. Pajėda – antras. Pirmąjį etapą Alytuje laimėjęs Lukas Prokopavičius yra išvykęs į svarbiausias tarptautines varžybas ir renginį Ignalinoje praleido.

Organizatorių nuotr.

V. Kalvelytės rezultatas – 1 val. 16 min. 39 sek. Antra buvo Orinta Mauraitė (1:19.15), trečia – Brigita Latvelytė (1:20.27).

„Open-Pro“ grupės varžybose nugalėjo Džiugas Karklelis (32.33). Antras finišavo Zigmas Reisas (32.56), trečias – Oskaras Grigonis (33.21).

5-7 vietas bendroje įskaitoje užėmė merginų prizininkėmis tapusios Ugnė Paurytė (36.44), Kamilė Murnevaitė (37.29) ir Ūla Sijavičiūtė (37.50).

„Tri-Fun“ rungtyje nugalėtojais tapo Deividas Kazlauskas (33.57) bei Lina Vasiljevienė (42.16).

Dar būrys sportininkų varžėsi olimpinės distancijos bei „Tri-Fun“ estafetėse bei vaikų varžybose. Iš viso Ignalinoje startavo daugiau nei 310 triatlonininkų.

Trečias LTT etapas vyks birželio 25 dieną Varėnoje.