Kontraktą pratęsęs I. Konovalovas: esu daugiau nei laimingas | KaunoDiena.lt

KONTRAKTĄ PRATĘSĘS I. KONOVALOVAS: ESU DAUGIAU NEI LAIMINGAS

  • 0

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas pratęsė sutartį su Prancūzijos komanda „Groupama FDJ“ ir 2021-iems metams.

I. Konovalovas yra vienintelis mūsų šalies dviratininkas, iki šiol dalyvaujantis aukščiausio lygio pasaulio dviračių lenktynėse.

Jose 34 metų panevėžietis liks ilgiau. Tai tapo aišku, kai Prancūzijos dviračių komanda pasiūlė pratęsti kontraktą ištikimam lenktynių juodadarbiui iš Lietuvos.

„Esu daugiau nei laimingas, pranešdamas apie kontrakto pratęsimą su „Groupama FDJ“, – savo „Twitter“ paskyroje parašė I. Konovalovas, pasidalinęs komandos žinute.

Joje rašoma: „Du komandos ramsčiai padės mums ir 2021: Williamas Bonnet ir Ignatas Konovalovas lieka dar metams.“

Prieš mėnesį I. Konovalovas svariai prisidėjo prie komandos sėkmės „Giro d'Italia“ lenktynėse. Jose net keturis etapus laimėjo „Groupama FDJ“ lyderis Arnaud Demare.

34 metų I. Konovalovas „Giro d’Italia“ lenktynėse dalyvavo šeštą kartą. Seulo olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojos Laimos Zilporytės ir žinomo dviračių sporto trenerio Valerijaus Konovalovo sūnus „Grand Tour“ varžybose dalyvavo dešimtą kartą. Po du kartus Ignatas startavo „Tour de France“ ir „Vuelta a Espana“ lenktynėse, o nauja sutartis liudija, kad tokių startų turėtų būti ir 2021-aisiais.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS