Kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate lietuviai iškovojo 4 medalius | KaunoDiena.lt

KURČIŲJŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATE LIETUVIAI IŠKOVOJO 4 MEDALIUS

• 0

Bulgarijoje pasibaigusiame III pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo keturis medalius – vieną aukso, du sidabro bei vieną bronzos.

Čempione tapo Larisa Voroneckaja, įveikusi visas varžoves disko metimo sektoriuje (47,48 m). Rutulio stūmimo varžybose (13,18 m) ji liko ketvirta.

Donatas Tumaitis sidabro medalį laimėjo 10000 m bėgime (34 min. 31,74 sek., geriausias Lietuvos sezono rezultatas), o 5000 m nuotolyje jis finišavo devintas (16:35,56).

Du medalius iškovojo rutulio stūmikai – sidabro medaliu džiaugėsi Vytenis Ivaškevičius (16,35 m), o bronzą į Lietuvą parsiveža Mindaugas Jurkša (15,98 m).

Šie du atletai dalyvavo ir disko metimo varžybose – čia Mindaugas Jurkša (45,08 m) buvo šeštas, o Vytenis Ivaškevičius (39,73 m) – septintas.