Lietuvos boksininkas tapo Europos jaunimo vicečempionu | KaunoDiena.lt

LIETUVOS BOKSININKAS TAPO EUROPOS JAUNIMO VICEČEMPIONU

• 0

Lietuvos boksininkas Vytautas Balsys Europos jaunimo čempionate iškovojo sidabro medalį. Svorio kategorijos iki 75 kg finale V. Balsys taškais 0:3 pralaimėjo varžybų šeimininkui rusui Maksimui Jemeljanovui.

„Kova buvo apylygė, tačiau antro ir trečio raundo pabaigoje varžovas buvo aktyvesnis. Rusą aktyviai palaikė visa arena, tai jam pridėjo papildomų jėgų ir padėjo psichologiškai, o psichologija jaunimo varžybose – labai svarbu“, - sakė Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Miroslavas Krepštulis.

Rusijos mieste Anapoje vykusiame Europos jaunimo (iki 18 metų) čempionate V. Balsys iškovojo tris pergales. Vinco Murausko treniruojamas šilutiškis pirmoje kovoje 3:0 įveikė latvį Aleksejų Aboltinį, ketvirtfinalyje 2:1 pranoko baltarusį Jegorą Skamarokhą, o pusfinalyje 2:1 nugalėjo anglą Beną Reesą.

Europos čempionato bronzos medalį iškovojo lietuvis Artūras Zinkovskis (svorio kategorijos iki 52 kg).

„Prieš čempionatą planavome iškovoti vieną medalį, o laimėjome du. Rezultatai pranoko lūkesčius. Vaikinai maloniai nustebino“, - džiaugėsi M. Krepštulis.

Iš viso Europos jaunimo čempionate kovas pradėjo septyni Lietuvos boksininkai.