Lietuvos ledo ritulio čempionate – „Kaunas Hockey“ pergalė 18 įvarčių skirtumu | KaunoDiena.lt

LIETUVOS LEDO RITULIO ČEMPIONATE – „KAUNAS HOCKEY“ PERGALĖ 18 ĮVARČIŲ SKIRTUMU

• 0

Po tarptautinių mačų pertraukos ledo ritulys sugrįžta į klubinį lygį, o trečiadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kurios baigėsi įspūdinga lygos lyderių pergale, praneša hockey.lt.

Pirmajame sezono Kauno derbyje „Kaunas Hockey“ net 20:2 sutriuškino „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą. Ši pergalė padėjo nugalėtojams dar labiau sustiprinti pirmąją poziciją lygoje, o dabar nuo artimiausių varžovų juos skiria šeši taškai.

Nors pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito į nugalėtojų vartus, kai pasižymėjo Mantas Marcinkevičius, dar pirmajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ atsakė 11 tikslių metimų iš eilės. Vėliau jų persvara dar didėjo, kai antrajame kėlinyje jie pridėjo šešis, o trečiajame dar tris įvarčius.

Keturis įvarčius nugalėtojams šiame mače pelnė Konstantinas Isaevas, dukart rungtynėse pasižymėjo Grigorijus Vorobyovas, Vasilijus Fedotovas, Eduardas Chekmaryovas, Lukas Žukauskas ir komandos naujokas Kirylas Danilenka , o po sykį tiksliai metė Arnas Palšauskas , Vytautas Jagelavičius, Aleksejus Nikulinas, Brendanas Leavittas, Sevelijus Morozovas bei Mikhailas Evstigneevas. Antrąjį „Baltų-Ainių – HC Klaipėdos“ įvartį pelnė Erminas Gutauskas.

Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyks dar vienerios rungtynės, o šįkart Vilniaus derbyje susitiks „Hockey Punks“ ir „Geležinis Vilkas“. „Pramogų“ arenoje įvyksiančių rungtynių startas 20.15 val.