Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse kauniečiai ir čempionai pasidalijo po pergalę | KaunoDiena.lt

LIETUVOS LEDO RITULIO PIRMENYBĖSE KAUNIEČIAI IR ČEMPIONAI PASIDALIJO PO PERGALĘ

• 0

Antrąją vietą atvirosiose Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse užimantis Kauno "Baltų-ainių" (14 tšk.) klubas įveikė praėjusių metų čempionus - Kaliningrado "Delovaja Rus" (10 tšk.) ledo ritulininkus.

Sekmadienį kauniečiai po pratęsimo 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo šeimininkus, kurie patyrė pirmą nesėkmę čempionate.

Įpusėjus pirmajam kėliniui ir komandoms žaidžiant keturi prieš keturis, pirmąjį įvartį po Aurimo Gutausko perdavimo pelnė Remigijus Guoga (10:16). Netrukus Denisas Abramovas (11:56) rezultatą išlygino, o pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis - 1:1.

Antrame kėlinyje komandos nepasižymėjo, tačiau trečiame vyko tikra drama. Įpusėjus kėliniui Ruslanas Melnikovas dviems minutėms sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o mažumoje likusi "Delovaja Rus" ekipa po Pavelo Formycho (49:37) tikslaus smūgio išsiveržė į priekį - 2:1.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę, Dmitrijus Babičius gavo 2 baudos minutes, o vartininką aikštės žaidėju pakeitę "Baltų-ainiai" po Dovydo Streckio (59:35) tikslaus smūgio išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Iniciatyvą perėmę kauniečiai pratęsimo metu toliau sėkmingai atakavo, praėjus šiek tiek daugiau nei dviems minutėms R.Guoga pelnė antrą įvartį bei padėjo savo komandai iškovoti vieną įspūdingiausių pergalių šiame sezone:

"Delovaja Rus" - "Baltų-ainiai" 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1)
"Delovaja Rus": Denisas Abramovas ir Pavelas Fomychas po 1 įvartį;.
"Baltų-ainiai": Remigijus Guoga 2 įvarčiai, Dovydas Streckis - 1 įvartis.

Pirmosiose šių komandų rungtynėse šeštadienį pergalę 8:3 (3:1, 2:0, 3:2) iškovojo "Delovaja Rus" ekipa.

Antrą pralaimėjimą patyrė pirmenybių lyderis Elektrėnų "Lokių-Poseidono" (22 tšk.) klubas, sekmadienį sostinėje po baudinių serijos 5:6 (3:1, 1:1, 1:3, 0:0, 0:1) turėjęs pripažinti į penktojoje pozicijoje esančių Vilniaus "Hockey Punks" (8 taškai) ledo ritulininkų pranašumą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas"  9  7  0  1  1  53:37  22
2. Kauno "Baltų ainiai"           8  4  1  0  3  43:35  14
3. Kaliningrado "Delovaja Rus"    4  3  0  0  1  29:15  10
4. Juodupės "Juodupė"             7  2  1  1  3  38:39   9
5. Vilniaus "Hockey Punks"        8  2  1  0  5  36:45   8
6. Vilniaus "Ober-Haus"           8  1  1  0  6  42:52   5
7. Rokiškio "Rokiškis"            4  1  0  0  3  15:33   3