Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą | KaunoDiena.lt

LIETUVOS PAPLŪDIMIO TINKLININKĖS SU OPTIMISTINĖMIS NUOTAIKOMIS IŠVYKO Į PASAULIO ČEMPIONATĄ

Ankstų antradienį rytą Lietuvos čempionės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė pradėjo tolimą kelionę Meksikos link – čia lietuvės spalio 6-15 dienomis dalyvaus pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate.

Antroji Lietuvos istorijoje pora pasaulio pirmenybėse sieks iškovoti istorines pergales, nes 2013 metais pasaulio čempionate M. Paulikiene su Ieva Dumbauskaite liko be laimėjimų.

„Jauduliukas yra kaip ir važiuojant į bet kurį turnyrą, bet kur kas svarbiau yra nuvykti į varžybas su „švariomis“ galvomis, geromis mintimis bei gera nuotaika“, – sakė M. Paulikienė.

M. Paulikienė pasidžiaugė, kad puikus oras Lietuvoje leido tinkamai ruoštis planetos pirmenybėms. Paskutinę treniruotę šalies čempionės surengė pirmadienį aikštyne prie Baltojo tilto, kur treniravosi visą rugsėjį. Jų pasiruošimo partnerėmis paskutinę dieną prieš kelionę buvo I. Dumbauskaitė ir Skalvė Križanauskaitė.

„Iš tiesų oras Lietuvoje rugsėjo mėnesį mums buvo labai dėkingas, nes netrūko šiltų ir gražių dienų. Per paskutinį laikotarpį dar sudalyvavome dviejuose „Elite16“ serijos turnyruose. Nors ten nelabai pasisekė, bet tokie pralaimėjimai mus užgrūdina ir verčia dar labiau stengtis bei taisyti klaidas. Sunkiai dirbome ties gynyba ir užtvara, kas yra mūsų stipriosios pusės. Yra dalykų, kurie vis dar mums kiša koją varžybose, nors žaidžiame apylygiai su stipriomis komandomis“, – mintimis dalinosi M. Paulikienė.

Rekordinę penktąją vietą Europos čempionate užėmusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Meksikoje žais B grupėje kartu su trečiąją vietą pasaulio reitinge užimančiomis amerikietėmis Kristen Nuss ir Taryn Kloth, 14-oje pozicijoje esančiomis brazilėmis Andressa Cavalcanti ir Vitoria Rodriguez bei 34-ąją vietą užimančiomis japonėmis Akiko Hasegawa ir Yurika Sakaguchi.

Mūsiškės pasaulio reitinge yra 31-os.

„Žinome savo priešininkes, esame prieš jas žaidusios, todėl žinome ko tikėtis. Varžovių analizė yra svarbi, tačiau dar svarbiau yra pačioms gerai sužaisti, padaryti kuo mažiau klaidų. Tada žaidimas tampa geras, kad ir kokios varžovės bebūtų“, – pabrėžė A. Raupelytė.

Spalio 7 dieną lietuvės žais su brazilėmis, spalio 8 dieną – su amerikietėmis, o spalio 9 dieną – su japonėmis.

Tinklininkių treneris Paulius Matulis yra patenkintas savo auklėtinių sezonu ir neabejoja, kad Meksikoje jos pademonstruos kokybišką žaidimą.

„Šiame sezone merginos džiugino gerais rezultatais, todėl išaugo pasitikėjimas savo jėgomis. Atsirado dar didesnė motyvacija dirbti ir sportuoti. Sunku pasakyti kaip seksis Meksikoje, bet tinklininkių darbu esu patenkintas“, – kalbėjo P. Matulis.

Pasaulio paplūdimio tinklinio čempionato pirmajame etape komandos yra suskirstos į 12 grupių po keturias komandas. Grupėje visos poros sužais tarpusavyje. Į atkrintamąsias varžybas tiesiogiai pateks po dvi stipriausias grupių komandas ir keturios geriausios trečiąsias pozicijas užimsiančios ekipos. Likusios aštuonios trečiąsias vietas užimsiančios komandos papildomame etape kovos dėl likusių keturių vietų šešioliktfinalyje.

„Nesinori nei savęs, nei Ainės perspausti ir susikelti lūkesčius, dėl kurių reikėtų pergyventi. Reikia važiuoti, žaisti, atsiduoti visu 100 proc. Jeigu tą padarysime, parvešime Lietuvai labai gerą rezultatą“, – šypsojosi M. Paulikienė.

Panašiai kalbėjo ir P. Matulis: „Kaip prieš Europos čempionatą, taip ir čia reikia neplanuoti ir neskaičiuoti pergalių. Svarbiausia, kad kiekvienose rungtynėse kovotume ir atiduotume visą save. Eisime žingsnis po žingsnio ir matysime kaip mums seksis.“

GALERIJA

  • Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą
  • Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą
  • Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą
  • Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą
  • Lietuvos paplūdimio tinklininkės su optimistinėmis nuotaikomis išvyko į pasaulio čempionatą
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Spenius

Išvyksta su nuotaika, grįš su ašaromis

SUSIJUSIOS NAUJIENOS