Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose – šeši rekordai | KaunoDiena.lt

LIETUVOS PLAUKIMO FEDERACIJOS TAURĖS VARŽYBOSE – ŠEŠI REKORDAI

• 0

Šeštadienį Anykščių baseine "Bangenis" baigėsi Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos.

Pasak pranešimo, antroji varžybų diena pasižymėjo rekordiniais plaukikų greičiais - sportininkai pasiekė šešis įvairaus amžiaus grupių Lietuvos rekordus.

Erikas Grigaitis tapo dviejų berniukų iki 13 metų amžiaus rekordų autoriumi - 50 m (29,65 sek.) ir 200 m (2 min. 19,43 sek.) nugara distancijose, o Jonas Veretinskas tos pačios amžiaus grupės 50 m laisvuoju stiliumi (29,16) rekordininku.

Pasižymėjo ir dvi alytiškės, pagerinusios šalies rekordus mergaičių iki 15 metų amžiaus grupėje: Greta Gataveckaitė 400 m laisvuoju stiliumi nuotolyje (4:24,28) ir Ieva Jacevičiūtė 400 m kompleksiniu būdu distancijoje (5:08,96).

Vienintelio suaugusiųjų rekordo autorius panevėžietis Danas Rapšys 100 m peteliške nuplaukė per 51,53 sekundės.

Savo plaukimus laimėjo anykštėnas Giedrius Titenis (100 m krūtine), vilnietis Povilas Strazdas (200 m laisvuoju stiliumi), o kaunietė Diana Jaruševičiūtė net du nuotolius - 100 m laisvuoju stiliumi ir 50 m peteliške.

Tarp komandų geriausiai sekėsi Kauno plaukimo mokyklos sportininkams, kurie iškovojo 16-a pirmųjų, o iš viso 33 prizines vietas.

Geriausia plaukike tarp moterų tapo D. Jaruševičiūtė (716 reitingo taškų), tarp vyrų - D. Rapšys (830 taškų). Anykštėnas G. Titenis surinko 798 reitingo taškus ir užėmė antrąją vietą.