Lietuvos vyrų regbio rinktinei iki lygiųjų pritrūko keleto centimetrų | KaunoDiena.lt

LIETUVOS VYRŲ REGBIO RINKTINEI IKI LYGIŲJŲ PRITRŪKO KELETO CENTIMETRŲ

• 0

Lietuvos vyrų regbio rinktinė apmaudžiu pralaimėjimu baigė pasirodymą Europos čempionato „Trophy“ diviziono cikle.

Paskutinėse rungtynėse šeštadienį lietuviai Šiaulių regbio stadione po atkaklios kovos 15:18 (12:13) pralaimėjo Švedijos komandai.

Jau 3-iąją rungtynių minutę švedai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi nesudėtingu baudos smūgiu (0:3). Netrukus Donatas Vilimavičius turėjo galimybę rezultatą išlyginti, tačiau jo spyris nebuvo tikslus. Įsibėgėjus pirmajam kėliniui Arnas Urbonas pelnė žeminimą ir lietuviai išsiveržė į priekį 7:3. Po kelinių minučių svečiai atsakė savo rezultatyviu išpuoliu (7:10). Kėlinio pabaigoje Vytaras Bloškys po gražios atakos dar sykį išvedė į priekį šeimininkus (12:10), bet pirmąją mačo dalį užbaigė tikslus švedų baudos smūgis (12:13).

Antrajame kėlinyje lietuviams nepavyko apsiginti nuo švedų atakos ir lietuvių deficitas pasiekė 6 taškus (12:18). Kiek vėliau D. Vilimavičius baudos smūgiu rezultatą sušvelnino, bet dar po kelių minučių Ernestui Skruibiui buvo parodyta geltona kortelė, todėl teko 10 min. žaisti mažumoje.

Nors šias minutes atsilaikyti Lietuvos regbininkams pavyko, klaidos neleido surengti rezultatyvios atakos. Pačioje rungtynių pabaigoje lietuviai turėjo galimybę baudos smūgiu išlyginti rezultatą, bet kamuolys po D. Vilimavičiaus atlikto spyrio nuskriejo keletą centimetrų šalia tikslo.

Su 7 taškais Lietuvos regbininkai „Trophy“ divizione smuktelėjo į ketvirtąją poziciją, o švedai su 9 taškai pakilo į trečiąją.

Galutinė Lietuvos regbio rinktinės pozicija „Trophy“ divizione paaiškės pasibaigus paskutinėms rungtynėms tarp Kroatijos (5 tšk.) ir Šveicarijos (15 tšk.) rinktinių.

Šiame „Trophy“ diviziono cikle lietuviai nugalėjo Ukrainą, bet pralaimėjo Šveicarijos ir Kroatijos komandoms.

„Trophy“ čempionės titulą jau anksčiau užsitikrinusi Šveicarija pakilo į aukštesnį divizioną.