A. Lukašenka sporto funkcionieriams: jei olimpiadoje nebus gerų rezultatų, negrįžkite | KaunoDiena.lt

A. LUKAŠENKA SPORTO FUNKCIONIERIAMS: JEI OLIMPIADOJE NEBUS GERŲ REZULTATŲ, NEGRĮŽKITE

Antradienį Minske įvykusiame Olimpiniame susirinkime Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pažadėjo atleisti iš darbo sporto funkcionierius, jeigu jų auklėtiniai Tokijo olimpinėse žaidynėse nepasieks gerų rezultatų, praneša portalas „naviny.by“.

Pasak jo, šiuo metu Baltarusijoje sudarytos visos sąlygos, kad olimpiečiai galėtų normaliai rengtis svarbiausiems ketverių metų laikotarpio startams.

Prezidentas pabrėžė, jog jei 2020 metų olimpinėse žaidynėse nebus gerų rezultatų, niekas iš sporto funkcionierių ir valdininkų neužsibus savo postuose.

„Todėl pagalvokite prieš ten važiuodami kaip vyriausieji treneriai, patarėjai, specialistai... Ar apskritai jums verta ten važiuoti. Jeigu jūs nuvažiuosite ten kaip turistai ir nieko nepešite, tai verčiau negrįžkite į šalį“, – cituoja Baltarusijos vadovo žodžius jo spaudos tarnyba.

Pasak A. Lukašenkos, jis įspėja „kaip šalies prezidentas, o ne visuomeninės organizacijos vadovas“.

„Supraskite mane kaip norite“, - pridūrė jis.

Baltarusijos prezidentas taip pat davė nurodymą individualiai kontroliuoti kiekvieno šalies olimpiečio pasirengimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

ir kas,

kad jis BEPROTIS..., bet jis IMPERATORIUS, visa kita- nesvarbu..., liudna..

WW

Cia kaip Siaures Korejoje - nepavykus susitikimui su Trumpe, vadas isake kai kuriuos susaudyti savo diplomatus. Tai ir Baltarusijos tironas imasi tokios pat politikos. Ka reiskia "jei nebus geru rezultatu - negrizkite? Arba kas? Irgi susaudys? Stai jums 21 amzius, tragedija!

būtų

sveika ir mūsų krepšinio vadams, tiek pinigo duoda mokesčių mokėtojai, o jie net į rinktinę nepakviečia pajėgiausių krepšininkų, nes charakteriai nesutapo, liūdna
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS