Olimpinė diena 2021: rekordiškai ilgai truksianti sporto šventė prasidėjo | KaunoDiena.lt

OLIMPINĖ DIENA 2021: REKORDIŠKAI ILGAI TRUKSIANTI SPORTO ŠVENTĖ PRASIDĖJO

  • 0

Startas duotas – 32-ąjį kartą organizuojama ir šiemet rekordiškai ilgai vyksianti Olimpinė diena prasidėjo.

Nuo šiandien iki pat penktadienio Vilniuje ir jo apylinkėse esančiose sporto bazėse visi norintys galės nemokamai išbandyti įvairias sportines veiklas. Jų programoje – 34.

„Iki olimpinių žaidynių starto Tokijuje liko vos mėnuo, tad neabejoju, kad išsibandę įvairias olimpines rungtis tam pritaikytose sporto bazėse, žmonės visai kitaip stebės ir LTeam sportininkų startus Japonijoje, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. – Noriu visiems palinkėte smagaus laiko ir gerų prisiminimų.“

Kaip įprasta Olimpinės dienos renginiams – kiekvienas joje apsilankęs galės ne tik išbandyti įvairias sportines veiklas, bet ir rinkti taškus, kuriuos šventės pabaigoje bus galima iškeisti į LTeam prizus ir suvenyrus.

Tarp jų – LTeam veido kaukės, kuprinėlės, akiniai nuo saulės, kaklaskarės, riešo treniruokliai, gertuvės bei Olimpinės dienos marškinėliai ir medaliai. Taip pat – draugų iš „Decathlon“ rankšluoščiai ir paplūdimio tinklinio kamuoliai.

Dėl saugumo ir patogumo popierinį Dalyvio pasą pakeis telefono programėlė „Omaps“. Vietoje įprastinio antspaudo atlikus užduotį dalyviams reikės nuskanuoti QR kodą ir uždirbti taškai iškart atsidurs programėlėje. Svarbu paminėti, kad užduočių atlikimas birželio 21-25 dienomis bus net 3 kartus vertingesnis. „Omaps“ programėlę atsisiųsti galima čia: https://omaps.lt/

Birželio 21-25 d. programa:

Prizų dalybos vyks tik finalinio renginio metu – birželio 26-ąją prie Baltojo tilto ir toliau bus galima išbandyti įvairias sportines veiklas, įvyks ir tradiciniai bėgimai (vaikų 500 metrų ir lietuviškos olimpinės mylios (1988 metrai) bei 5 ir 10 km), rogainingo varžybos, breiko turnyras ir riedlenčių parodomoji programa, o nuo 17 val. koncertuos Vidas Bareikis.

Registracija į bėgimo varžybas vyksta čia: www.lteam.registracijos.lt

Registracija į rogainingo varžybas vyksčia čia: https://rogaining.lt/lteam-rogaining-2021

Birželio 26 d. programa:

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS