Paplūdimio tinklininkai P. Stankevičius ir A. Knašas sėkmingai įveikė turnyro Madride kvalifikaciją | KaunoDiena.lt

PAPLŪDIMIO TINKLININKAI P. STANKEVIČIUS IR A. KNAŠAS SĖKMINGAI ĮVEIKĖ TURNYRO MADRIDE KVALIFIKACIJĄ

• 0

Ketvirtadienį Madride (Ispanija) prasidėjo „Beach Pro Tour Futures“ serijos vyrų paplūdimio tinklinio turnyras. Sėkmingai varžybose startavo ir kvalifikacinį etapą įveikė lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.

Pirmajame atrankos rate Lietuvos paplūdimio tinklininkai 2-0 (21:18, 21:16) nugalėjo Švedijos atstovus Martiną Appelgreną ir Alexanderį Herrmanną.

Lemiamame, antrajame, kvalifikacijos rate lietuvių laukė austrai Lorenzas Petutschnigas ir Florianas Schnetzeris. P. Stankevičius ir A. Knašas varžovams nepaliko didesnių vilčių ir iškovojo pergalę 2-0 (21:13, 21:13).

Penktadienį Lietuvos sportininkai startuos pagrindinėse varžybose. Jose dalyvaus 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Lietuvių varžovai grupėje paaiškės vėlų ketvirtadienio vakarą.

Paplūdimio tinklinio turnyro Madride prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.