Poilsiui laiko nėra: lenktynininkas B. Vanagas ruošiasi Estijos raliu | KaunoDiena.lt

POILSIUI LAIKO NĖRA: LENKTYNININKAS B. VANAGAS RUOŠIASI ESTIJOS RALIU

Įtemptas sportinis sezonas – puikiai pažįstamas „General Financing team Pitlane“ komandos palydovas. Praėjus mažiau nei mėnesiui po paskutinių varžybų „Italian Baja“, Benediktas Vanagas startuos viename žinomiausių Baltijos šalyse ralių Estijos ralyje.

Tiesa, čia lenktynininką bus galima išvysti ne už klasikinio ralio automobilio vairo, kaip yra įprasta šiose lenktynėse, o su „Toyota Gazoo Racing Hilux“, kuriuo komanda dalyvauja Dakaro ralyje bei pasaulio taurės serijoje.

Dar viena naujiena – keičiasi ekipažo sudėtis. Dėl netinkamos datos, aukštais sūkiais įpratusios dirbti „General Financing team Pitlane“ komandos šturmaną Sebastianą Rozwadowskį Estijoje pakeis Mindaugas Čepulis, lietuviams puikiai žinomas iš klasikinio ralio disciplinos. Akylesni pamena, kad 2018 metais M. Čepulis jau buvo suvienijęs jėgas su B. Vanagu iki pat pastarojo pasitraukimo iš klasikinio ralio.

B. Vanagas su M. Čepuliu jau anksčiau dalyvavo Estijos ralyje, tačiau su kitu automobiliu ir kitame amplua. Šiemet abiejų sportininkų laukia naujovės – „nulinio“ ekipažo pareigos (rūpintis sauga ir tikrinti trasas) bei klasikinio ralio trasų išmėginimas su „cross-coutry“ tipo automobiliu. B. Vanagas Estijos ralyje šiemet dalyvaus penktą kartą.

Estijos ralis – didžiausias ir prestižiškiausias Baltijos šalyse ralis, pretenduojantis tapti pilnaverčiu WRC etapu. Renginyje dalyvauja visame pasaulyje žinomi lenktyniniai bei gamyklinės komandos, tokios kaip „Toyota Gazoo Racing WRT“, „Citroen Total WRT“, „Hyundai Motorsport N“, „M-Sport Ford World Rally Team“ ir t. t. Estijos ralis vyks liepos 12-14 dienomis.

GALERIJA

  • Poilsiui laiko nėra: lenktynininkas B. Vanagas ruošiasi Estijos raliu
  • Poilsiui laiko nėra: lenktynininkas B. Vanagas ruošiasi Estijos raliu
  • Poilsiui laiko nėra: lenktynininkas B. Vanagas ruošiasi Estijos raliu
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS