UEFA taurės turnyrui Atlantas rengiasi kurortiniame mieste, Sūduva - Marijampolėje
Rytoj 19 val. Norvegijoje ir 19.45 val. Bulgarijoje pirmąsias UEFA taurės turnyro kvalifikacinio etapo rungtynes žais Marijampolės Sūduva ir Klaipėdos Atlantas. Atsakomosios Bergeno Brann - Sūduvos bei Lovečo Liteks - Atlanto komandų rungtynės įvyks po savaitės Kaune ir Klaipėdoje.
Suvalkiečių nuotaika gera
Sūduva ir Atlantas - du paskutinieji Lietuvos klubai, šiemet dalyvaujantys Europos taurės turnyruose: pirmasis, tiesa, po antrojo Intertoto taurės etapo krito Vilniaus Žalgiris, antrasis, deja, jau po pirmojo Čempionų lygos turnyro etapo - Kaunas.
- Nuotaika puiki, nes pastaruoju metu komanda yra geros sportinės formos, iškovojome kelias pergales, o pastarajame Lietuvos A lygos čempionato ture rezultatu 2:0 įveikėme Kauno Inkarą, - Kauno dienai kalbėjo Sūduvos komandos vyriausiasis treneris V.Gabrys. - Apie norvegus turime nedaug informacijos. Gavome vienerių Brann rungtynių vaizdo įrašą, tačiau tai buvo tik antrosios čempionato rungtynės, ir komandos, kuri dabar krito į devintąją turnyro lentelės vietą, sudėtis pastebimai skyrėsi. Varžovai žaidžia tipišką britų futbolą: mažiau kūrybos, daug aukštų kamuolio perdavimų, tačiau futbolininkai greiti, šoklūs, gerai pasirengę fiziškai ir, žinoma, aukštesnio meistriškumo.
Atlantas treniruojasi Albenoje
- Tarptautinių varžybų patirties mūsų ekipoje turi tik vartininkas G.Padimanskas bei saugas D.Šuliauskas, bet pastarasis rungtynes praleis dėl prieš trejus metus gautos raudonos kortelės, - tęsė Sūduvos vyriausiasis treneris. - Žaisime įprasta mums schema: 4-5-1, nes neturime individualiai galingų saugų. Mūsų privalumas - komandinis žaidimas. Tikėsimės, kad vaikinai psichologiškai nepalūš, greitai nepraleis įvarčio, patikimai ginsis, pavojingai kontratakuos, o tuomet galime laukti ir sėkmingo rezultato, kuris suteiks viltį atsakomosioms rungtynėms Kaune.
Klaipėdos Atlanto komandos futbolininkai rungtynėms su Lovečo Liteks klubu Bulgarijoje rengiasi jau nuo rugpjūčio 8 dienos. Klaipėdiečiai gyvena viename žinomiausių šios šalies kurortų - Albenoje.
- Gyvename uždaroje zonoje, kur patenkama tik su leidimais, treniruojamės puikiose aikštėse, maistas puikus, - vakar kalbėjo Atlanto komandos prezidentas Aidas Rudys. - Tiesa, per pirmąsias dvi dienas buvo nelengva priprasti prie karšto ir drėgno jūrinio klimato.
Bulgarų ekipa galinga
Šiandien atlantiečiai išvyksta į Lovečą, kurį nuo Albenos skiria apie 300 kilometrų. Rungtynėms tarp bulgarų ir lietuvių teisėjaus arbitrų brigada iš Slovėnijos. Paklaustas apie bulgarų klubą A.Rudys pripažino, kad varžovai stipresni nei praėjusiais metais du kartus Atlantą sutriuškinusi Bukarešto Rapid ekipa.
- Matėme pirmąsias Bulgarijos čempionato rungtynes, kai Liteks ekipa rezultatu 2:0 nugalėjo Dobričo miesto komandą. Būsimieji mūsų varžovai žaidė galingai, komandoje du brazilai, argentinietis, marokietis, iš Vokietijos bundeslygos komandos Niurnberg grįžęs Bulgarijos rinktinės žaidėjas. Šiemet Liteks ambicijos labai didelės: laimėti savo šalies čempionato ir įveikti bent keturis UEFA taurės turnyro etapus. Praėjusiais metais Liteks iškrito ketvirtajame UEFA taurės turnyro etape.
Būčiau labai patenkintas, jei bulgarams pralaimėtume rezultatu 1:2, - atviravo Atlanto komandos prezidentas A.Rudys.
Naujausi komentarai