Puikus vakaras D. Rapšiui – Europos čempionato bronza ir dar vienas bilietas į finalą | KaunoDiena.lt

PUIKUS VAKARAS D. RAPŠIUI – EUROPOS ČEMPIONATO BRONZA IR DAR VIENAS BILIETAS Į FINALĄ

• 1

Rumunijoje vykstančiame Europos čempionate trumpame (25 m) baseine – dar vienas apdovanojimas Danui Rapšiui. Lietuvos sportininkas iškovojo bronzą vyrų 200 m plaukimo kompleksiniu būdu finale.

Trenerių Inos Paipelienės ir Pauliaus Povilionio auklėtinis distanciją įveikė per 1 min. 53,49 sek. ir buvo labai arti karjeros rekordo (1.53,37 min.).

Europos čempionu tapo britas Duncanas Scottas (1.50,98 min.), o sidabras atiteko italui Alberto Razzetti (1.53,09 min.).

Po mažiau nei pusvalandžio Šiaulių „Delfino“ plaukikas vėl šoko į baseiną ir varžėsi vyrų 200 m laisvu stiliumi pusfinalyje.

Pirmajame plaukime dalyvavęs D. Rapšys finišavo trečias (1.43,52 min.) ir to pakako dar vienam finalui. Bendroje įskaitoje Lietuvos sportininkas užėmė aštuntą vietą.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko rumunas Davidas Popoviči (1.42,04 min.).

Šios rungties finalas įvyks šeštadienio vakarą.

Šeštadienį varžybose turėtume išvysti visus šešis čempionate dalyvaujančius lietuvius.