A. Reed ir S. Ambrulevičius startavo „Grand Prix“ etape: kritimas poros nesustabdė | KaunoDiena.lt

A. REED IR S. AMBRULEVIČIUS STARTAVO „GRAND PRIX“ ETAPE: KRITIMAS POROS NESUSTABDĖ

• 1

Stipria gaida (iškovotais sidabro medaliais tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose Budapest Trophy) pradėję naująjį sezoną, šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius toliau džiugina savo pasirodymais.

Šį savaitgalį A. Reed ir S. Ambrulevičius startavo pasaulio „Grand Prix Internationaux de France“  etape. Po trumposios be galo išraiškingos bei emocionalios, hip hop‘o ritmu persmelktos programos, pora, surinkusi 64,43 taško, užėmė aštuntą vietą. Abu sportininkai atliekant elementą griuvo ir šis griuvimas jiems kainavo net dešimt taškų. Visgi džiugina tai, kad teisėjus sužavėję programos išpildymu, šokėjai  antrais parodymai (programos komponentais) užėmė net ketvirtą vietą, surinkę 32,05 taško.

Laisvoje programoje šokių ant ledo pora, perteikę programą, kurią statė Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, užėmė šeštą vietą. Tačiau trumpojoje programoje patirtas kritimas jiems neleido pakilti aukščiau. Laisvojoje programoje visi devyni teisėjai už programos komponentus jiems vėl skyrė ketvirtą vietą – 48,63 taškus. Tad jei pora nebūtų patyrusi net dešimties taškų kainavusio kritimo trumposios programos metu, bendroje įskaitoje šokėjai užimtų ketvirtą vietą.

Visgi bendroje etapo įskaitoje jie užėmė garbingą aštuntą vietą tarp dešimties geriausių pasaulio porų. Šių varžybų nugalėtojais tapo daugkartiniai pasaulio ir Europos dailiojo čiuožimo čempionai, Prancūzijos atstovai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron, antrą vietą užėmė kanadiečiai Piper Gilles ir Paul Poirier, treti – Rusijos atstovai Alexandra Stepanova ir Ivan Bukin.

Pažymėtina, jog abiejų programų sportininkų kostiumus sukūrė dizainerė iš Klaipėdos Aina Zinčiukaitė.

Taip pat verta paminėti, kad A. Reed ir S. Ambrulevičiaus kitą savaitgalį laukia antrasis pasaulio „Grand Prix“ etapas, kuris vyks Sočyje (Rusija), o gruodžio 7–12 d. čiuožėjai varžysis „Challenger Series“ varžybose „Golden Spin of Zagreb Sisake“ (Kroatija).