„Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras | KaunoDiena.lt

"SIEMENS" ARENOJE VYKS TREČIASIS LABDARINGAS K. NAVICKO BADMINTONO TURNYRAS

  • 0

"Siemens" arenoje vyks jau trečiasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras, kurio socialiniais partneriais tradiciškai tampa krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė padedanti su gyvybiškai pavojingomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams.

Vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių K. Navickas džiaugiasi, kad prie šių metų sporto renginio prisijungia dar daugiau organizacijų ir žmonių: „Džiaugiamės, kad prieš daugiau nei keturis metus gimusi idėja pritraukia vis daugiau sportui ir labdarai neabejingų žmonių. Šį kartą į savo namus mus priima „Siemens" arena, o tai istorinė proga pirmą kartą sužaisti turnyrą vienoje didžiausių Lietuvos arenų“.

Organizatoriai pasakoja, kad turnyro metu žaidėjai bus suskirstyti į 5 grupes, kuriose galėsime išvysti vaikus, saugusiųjų grupes: A kategoriją, B kategoriją, „Pirmą kartą žaidžiu“ kategoriją bei Lietuvoje gerai žinomų žmonių turnyrą.

Pasak organizatorių, šio renginio idėja yra ne tik visiems kartu gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios R. Kaukėno fondo veiklos. Tikimasi, kad visi dalyviai patirs šio žaidimo teikiamą azartą ir gerą nuotaiką. Čia galės dalyvauti tiek pažengę, tiek norintys pirmą kartą išbandyti šią sporto šaką. Bene svarbiausia šio renginio dalis yra tai, kad visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės.

„Daug metų keliavau po pasaulį, atstovavau Lietuvą žaisdamas daugelyje šalių, o patyrus sunkią traumą ir grįžus į Lietuvą, turėjau galimybę sustoti ir pagalvoti apie tai, kas man yra svarbu, kaip galėčiau savo patirtį išnaudoti prasmingai. Su Rimantu buvome pažįstami jau seniai, mačiau jo ryžtą ir kryptingą darbą fondo veikloje. Pasikalbėjus gimė turnyras, o vėliau ir geri darbai - po paskutinių dviejų turnyrų važiavome pas vaikus į atokiausius Lietuvos kampelius, kad už turnyre surinktus pinigus išpildytume jų svajones. Matant vaikų džiaugsmą, norisi dar labiau stengtis ir tobulėti” , - sakė visų laikų geriausias Lietuvos badmintono atstovas K. Navickas.

Renginio metu dalyvių ir žiūrovų lauks užkandžiai, kava ir puiki programa, kurios metu svečiai galės išvysti savo mylimus aktorius, muzikos atlikėjus ir sportininkus, pabendrauti su jais ir net susirungti badmintono aikštelėje.

„Džiaugiamės, kad su visų fondo draugų pagalba mes galime tęsti šią gražią tradiciją ir išreikšti paramą sunkiai sergantiems vaikams per sportą. Šis K. Navicko inicijuotas renginys kas kart suteikia gražių emocijų dalyviams, o vėliau ir vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo labai reikia. Noriu nuoširdžiai padėkoti Kęstučiui, Siemens arenai ir visiems, kurie bus šio gražaus renginio dalimi. Tai didelis mūsų veiklos įvertinimas ir neišmatuojama pagalba mažyliams“ , - sakė fondo steigėjas, neseniai krepšininko karjeros pabaigą paskelbęs R. Kaukėnas.

Labdaringas K. Navicko badmintono turnyras lauks dalyvių ir žiūrovų jau spalio 28 d. (sekmadienį) "Siemens" arenoje. Renginio pradžia 10 val. Įėjimas nemokamas.

GALERIJA

  • „Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras
  • „Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras
  • „Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras
  • „Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras
  • „Siemens“ arenoje vyks trečiasis labdaringas K. Navicko badmintono turnyras
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS