Sportinės gimnastikos moterų daugiakovės varžybose - amerikiečių triumfas | KaunoDiena.lt

SPORTINĖS GIMNASTIKOS MOTERŲ DAUGIAKOVĖS VARŽYBOSE - AMERIKIEČIŲ TRIUMFAS

• 0

Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių sportinės gimnastikos turnyre moterų daugiakovės varžybose dvigubą pergalę iškovojo JAV gimnastės.

Antrąjį aukso medalį šiose žaidynėse iškovojo 19-metė Simone Biles, kuri pirmąjį čempionės titulą iškovojo antradienį su rinktinės draugėmis laimėjusi komandines varžybas. S. Biles surinko 62,198 balo ir net 2,1 balo aplenkė tėvynainę Alexandrą Raisman.

Bronzos medalis, kaip ir prieš ketverius metus Londone, atiteko rusei Alijai Mustafinai (58,665 balo).

Triskart daugiakovės varžybų pasaulio čempionė S. Biles pažadėjo Rio de Žaneire iškovoti penkis aukso medalius ir kol kas pažadą vykdo. Dar ji dalyvaus trijuose finaluose asmeninėse varžybose – atraminio šuolio, pratimuose ant buomo ir laisvuosiuose pratimuose.