Trečioji „ACME-Žalgirio“ pergalė Baltijos moterų rankinio lygoje | KaunoDiena.lt

TREČIOJI "ACME-ŽALGIRIO" PERGALĖ BALTIJOS MOTERŲ RANKINIO LYGOJE

Lietuvos moterų rankinio komandos užbaigė Baltijos lygos pirmąjį turą, kur Garliavoje susitiko HC "Garliava SM-CASCADA" ir Kauno "ACME-Žalgiris" kolektyvai. Intriguojančią dvikovą 25:23 (11:13) laimėjo žalgirietės ir tapo vienvaldėmis Baltijos moterų rankinio lygos lyderėmis.

Garliaviečių komandoje rezultatyviai rungtyniavo Diana Šatkauskaitė, pelniusi 7 įvarčius. 5 kartus pasižymėjo Erika Drulytė, 4 - Kamilė Bušaitė, 3 - Laima Bernatavičiūtė, po kartą - Greta Rinkevičiūtė, Gabija Kleizaitė bei Eglė Laurinavičiūtė.

Nugalėtojoms įvarčius pelnė Gabija Vidūnaitė (6), Audinga Kniubaitė ir Simona Kazlausklaitė (po 5), Daiva Drevinskienė, Dovilė Ilčiukaitė bei Klaudija Šidlauskytė (po 2), Greta Burkaitė ir Laura Žukovaitė (po 1).

Pasak pranešimo, mačą sėkmingiau pradėjo kaunietės, kurios netruko išsiveržti į priekį. Deja, taip pat greitai tą pranašumą ir prarado. Gan užtikrintai savo sąlygas pradėjo diktuoti rungtynių šeimininkės HC "Garliava SM-CASCADA" rankininkės, kurios, persiritus pirmajam kėliniui per pusiaują, jau pirmavo 11:6. Tačiau tuo metu vėl sukruto žalgirietės ir kėlinys pasibaigė garliaviečių naudai tik 13:11.

Antroje rungtynių pusėje šalies čempionės "ACME-Žalgiris" rankininkės greitai viską sudėliojo į savo vietas - greitai suskubo rezultatą išlyginti bei persverti savo naudai. HC "Garliava SM-CASCADA" ekipa dar bandė priešintis, bet kaunietėms pakako sukaupto įvarčių rezervo, kad išlaikytų įgytą persvarą bei laimėtų dvikovą dviejų įvarčių skirtumu 25:23.

Po šios pergalės "ACME-Žalgirio" rankininkės su 6 taškais tapo vienvaldėmis Baltijos moterų rankinio lygos lyderėmis, tačiau Baltarusijos komandos yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis mažiau nei abu Lietuvos klubai.

Kiti neskelbti Baltijos moterų rankinio lygos pirmojo turo rezultatai:

HC "Gorodničanka" - "ACME-Žalgiris"           26:34 (8:17)

"BNTU-BeLAZ" - HC "Garliava SM-CASCADA"       43:28 (22:12)

HC "Gorodničanka" - HC "Garliava SM-CASCADA"  23:36 (10:18)

HC "Gomel" - "ACME-Žalgiris"                  29:30 (13:12)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "ACME-Žalgiris"           4 3 0 1 110:123 6

2. "BNTU-BelAZ"              2 2 0 0  88:49  4

3. HC "Gomel"                2 1 0 1  63:55  2

4. HC "Garliava SM-CASCADA"  4 1 0 3 112:122 2

5. HC "Gorodničanka"         2 0 0 2  46:70  0

Antrasis Baltijos moterų rankinio lygos turas rugsėjo 25-27 dienomis Kaune.