Treko dviračių daugiakove Europos čempionatą užbaigusi O. Baleišytė – 14 | KaunoDiena.lt

TREKO DVIRAČIŲ DAUGIAKOVE EUROPOS ČEMPIONATĄ UŽBAIGUSI O. BALEIŠYTĖ – 14

• 0

Geriausia Lietuvos treko dviratininkė Olivija Baleišytė baigė pasirodymą Miunchene vykstančiame Europos čempionate.

23-ejų panevėžietė paskutinėje rungtyje – moterų omniume (daugiakovėje) – galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Su nugaros skausmais į Europos čempionatą atvykusi, bet jo praleisti dėl reitingo taškų, reikalingų lenktynėse dėl pasaulio čempionato ir olimpiados, negalėjusi O.Baleišytė mynė sukandusi dantis.

Pirmoje rungtyje – skrečo lenktynėse – ji užėmė 14 vietą.

Antroje – sprinto lenktynėse – finišavo 17-a, stipriausioje savo rungtyje – eliminavimo – atmynė 11-ta, o paskutinėje – taškų lenktynėse – liko 17-ta.

Susumavus taškus už visas rungtis – 42 – O.Baleišytei atiteko 14 vieta.

Europos čempione tapo prancūzė Clara Copponi (114 tšk.), pranokusi lenkę Darią Pikulik (110 tšk.) ir italę Rachelę Barbieri (106 tšk.).

Šiose Europos pirmenybėse aukščiausią vietą – šeštąją – O.Baleišytė užėmė eliminavimo varžybose. 10 km skrečo lenktynėse ji buvo 17-ta.

Pirmadienį Miunchene pedalus mynė ir Justas Beniušis. 1 km asmeninėse lenktynėse laikui jis užtruko 1 min. 2,905 sek. ir į finalinį aštuntuką nepateko. Lietuviui atiteko 14 vieta.