V. Balsys pateko į Europos jaunimo bokso pirmenybių finalą | KaunoDiena.lt

V. BALSYS PATEKO Į EUROPOS JAUNIMO BOKSO PIRMENYBIŲ FINALĄ

• 0

Europos jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate Rusijos mieste Anapoje Vytautas Balsys pateko į Europos jaunimo čempionato finalą bei užsitikrino mažiausiai sidabro medalį.

Svorio kategorijos iki 75 kg pusfinalyje pirmadienį V. Balsys taškais 2:1 (29:28, 27:30, 29:28) įveikė anglą Beną Reesą.

Vinco Murausko treniruojamas šilutiškis finale kovos su varžybų šeimininku rusu Maksimu Jemeljanovu, kuris pusfinalyje 3:0 (30:27, 30:27, 30:27) nugalėjo ukrainietį Dmitrijų Rybalką.

Senojo žemyno jaunimo bokso pirmenybių bronza tenkinosi Artūras Zinkovskis. Svorio kategorijos iki 52 kg pusfinalyje A. Zinkovskis taškais 0:3 (27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo 2014 ir 2015 metų Europos jaunių čempionui Ruslanui Rustamovui iš Azerbaidžano.

Kitas šios svorio kategorijos bronzos apdovanojimas atiteko airiui Johnui McEntee Terry'iui, kuris pusfinalyje 0:3 (27:30, 27:30, 27:30) turėjo pripažinti ruso Nikitos Piskunovo pranašumą.

Iš viso Europos jaunimo čempionate kovas pradėjo septyni Lietuvos boksininkai. Anksčiau savo pasirodymą baigė bei iš kovos dėl medalių pasitraukė Gilvinas Lukošiūnas (iki 60 kg), Saimonas Banys (iki 69 kg), Vilandas Valčiukas (iki 81 kg), Robertas Jokulys (iki 91 kg) ir Marekas Korolkovas (+91 kg).

Europos jaunimo bokso pirmenybėse Rusijoje teisėjauja ir lietuvis Vilmantas Bobinas.