Baltijos moterų krepšinio lygoje - trečiasis „Aisčių-LSU“ pralaimėjimas | KaunoDiena.lt

BALTIJOS MOTERŲ KREPŠINIO LYGOJE - TREČIASIS „AISČIŲ-LSU“ PRALAIMĖJIMAS

• 0

22-ojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato A grupėje ketvirtadienį Kauno „Aisčių-LSU“ komanda, prie kurios vairo debiutavo 37 metų treneris Marius Žemaitis, svečiuose 54:75 (7:26, 16:16, 20:18, 11:15) pralaimėjo „Vega 1/Liepaja“ (Latvija) krepšininkėms ir patyrė trečią nesėkmę.

Viešnios labai nesėkmingai pradėjo rungtynes. Jos 7-ąją min. atsiliko net 0:18, o pirmąjį kėlinį pralaimėjo 7:26. Po dviejų kėlinių kaunietės atsiliko 23:42, po trijų - 43:60, o 38-ąją minutę - 49:73.

Be pergalių žengiančios Kauno krepšininkės iš 14-os tritaškių pataikė tik 2 (14,3 proc.) ir suklydo net 28 kartus.

Viešbnios vertėsi be savo rezultatyviausios žaidėjos Jolantos Marmienės.

„Aisčių-LSU“ komandai po 12 taškų pelnė Šarūnė Melinauskaitė ir Karolina Kazočiūnaitė (14 atk. kam., 7 kl.), po 8 - Helma Vyšniauskaitė ir Goda Ziutelytė, 7 - Gintarė Paulauskaitė.

„Vega 1/Liepaja“ ekipoje (2 pergalės/1 pralaimėjimas) pasižymėjo Ieva Vytuolia. Ji surinko 25 taškus (tritaškiai - 4/5). 11 taškų pelnė Sabinė Lipė, 10 - Ilzė Jakobsonė (7 rez. perd.).