„Bayern“ patiesęs „Armani Exchange“ – ant Eurolygos finalo ketverto slenksčio | KaunoDiena.lt

„BAYERN“ PATIESĘS „ARMANI EXCHANGE“ – ANT EUROLYGOS FINALO KETVERTO SLENKSČIO

• 0

Milano „Armani Exchange“ tapo antrąja ekipa, kuri atsidūrė ant Eurolygos finalo ketverto slenksčio.

Pirmoje rungtynių pusėje varžovus į nokdauną pasiuntę ir šturmą po ilgosios pertraukos atlaikę Etorres Messinos auklėtiniai antrajame ketvirtfinalio mače savo aikštėje 80:69 (26:12, 21:17, 18:24, 15:16) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-0.

Pirmąją tarpusavio dvikovą po lemiamo Zacho LeDay dvitaškio su sirena italai laimėjo 79:78.

Trečiasis ir galbūt paskutinis serijos mačas bus žaidžiamas trečiadienį Miunchene 21.45 valandą.

Per žingsnį nuo finalo ketverto yra ir Stambulo „Anadolu Efes“, kuri antrą kartą nugalėjo Madrido „Real“ (91:68).

Likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos Miuncheno ekipa liko be savo stratego Andrea Trichieri, kuris nesuvaldė emocijų po varžovų kontakto prieš Wade'ą Baldwiną ir buvo nubaustas antrąja technine pražanga.

Pirmąją techninę nuobaudą „Bayern“ treneris užsidirbo dar pirmajame kėlinyje.

Per 2020-2021 metų Eurolygos sezoną Trinchieri užsidirbo 13 techninių nuobaudų.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 21:5 ir po Shavono Shieldso dvitaškio su pražanga įgijo 16 taškų taškų pranašumą (26:10).

Antrajame ketvirtyje italai išlaikė iniciatyvą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 18 taškų (47:29).

Pavojaus varpus išgirdę svečiai mobilizavosi, spurtavo 12:0 ir po Jameso Gisto dvitaškio su pražanga priartėjo iki 6 taškų (55:49), tačiau sėkmingiau trečiojo kėlinio pabaigą sužaidę Milano krepšininkai po Sergio Rodriguezo tritaškio atstatė 15 taškų pranašumą (65:50).

Situaciją kiek sušvelnino Wade'o Baldwino tolimas tritaškis su ketvirčio sirena ir prieš lemiamas 10 minučių komandas skyrė 12 taškų (53:65).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai bandė gelbėtis ir po Paulio Zipserio tritaškio likus 4 minutėms priartėjo iki 10 taškų (76:66), dar vieną tolimą šūvį pridėjo Vladimiras Lučičius bei „Bayern“ sugrįžo į rungtynes (69:77).

Vis dėlto LeDay atsakė tritaškiu (80:69), svečiai tikslių atakų surengti nesugebėjo ir italai šventė pergalę.

„Armani Exchange“ rezultatyviausiai žaidė Kevintas Punteris. Gynėjas per 21 minutę pelnė 20 taškų (3/10 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), išprovokavo 5 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

„Bayern“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Baldwinas. Amerikietis per 38 minutes surinko 23 taškus (3/8 dvit., 3/9 trit., 7/9 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 26 naudingumo balus.

„Armani Exchange“: Kevinas Punter 20 (3/10 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), Sergio Rodrigueasz 13 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Shavonas Shieldsas 12 (4/7 dvit.), Zachas LeDay 10 (2/2 trit., 7 atk. kam.), Malcolmas Delaney 9.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 23 (3/8 dvit., 3/9 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 26 naud.), Vladimiras Lučičius (3/4 trit., 8 atk. kam.), Jamesas Gistas (4/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Jalenas Reynoldsas (4/12 dvit.) po 11, Paulis Zipseris 7 (2/5 trit.).