D. Sabonis – su asmeniniu rekordu ir galingu trigubu dubliu, „Pacers“ – su svarbia pergale | KaunoDiena.lt

D. SABONIS – SU ASMENINIU REKORDU IR GALINGU TRIGUBU DUBLIU, „PACERS“ – SU SVARBIA PERGALE

• 0

Domantas Sabonis toliau įrodinėja, ko yra vertas ir tempia „Indiana Pacers“ (33-36) link NBA atkrintamųjų. Indianapolio ekipa 103:94 (26:33, 25:29, 24:13, 28:19) namuose pranoko „Philadelphia 76ers“ (47-22).

Tai buvo trečia „Pacers“ pergalė per ketverias pastarąsias rungtynes. Ji garantavo komandai vietą tarp dešimties Rytų konferencijos stipriausių komandų ir bent jau papildomą galimybę kautis dėl patekimo į atkrintamąsias.

D.Sabonis vėl buvo ryški figūra aikštėje – per 39 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Lietuviui tai buvo devintasis trigubas dublis. Taip pat šiame mače Domas pagerino rezultatyvių perdavimų asmeninį rekordą, kuris iki šiol buvo 14.

Rungtynes perlaužti šeimininkams pavyko tik ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kai laimėjo atkarpą 11:4 ir išlygino rezultatą (92:92).

Nuo tos akimirkos „Pacers“ neatsiliko ir užtikrintai baigė rungtynes.

Po pergalės Indianapolio komanda Rytuose dalijasi aštuntą vietą su „Charlotte Hornets“ ekipa.

„Pacers“: Carisas LeVertas 24, Dougas McDermottas 20, Justinas Holiday, Domantas Sabonis (13 atk. kam., 15 rez. perd.) – po 16, TJ McConnellis 10.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 27, Benas Simmonsas 20, Tyrese'as Maxey 11, Sethas Curry 10.