Dižono krepšininkų greitų atakų nesulaikęs „Neptūnas“ krito namuose | KaunoDiena.lt

DIŽONO KREPŠININKŲ GREITŲ ATAKŲ NESULAIKĘS „NEPTŪNAS“ KRITO NAMUOSE

• 0

Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1) patyrė pirmąją nesėkmę šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 75:89 (18:22, 10:22, 21:19, 26:26) nusileido Dižono JDA (2-0) krepšininkams iš Prancūzijos.

Priekyje klaipėdiečiai buvo tik rungtynių pradžioje – JDA įžaidėjas Davidas Holstonas pataikė dvitaškį, kuris svečius iš Prancūzijos išvedė į priekį – 15:16. Į duobę uostamiesčio krepšininkai įkrito antrajame ketvirtyje, per kurį iš toli pro šalį šaudę T.Rinkevičiaus auklėtiniai pelnė 10 taškų, o į ilgąją pertrauką nusinešė 16 taškų deficitą – 28:44.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ atsilikimas buvo pasiekęs rekordinę 21 taško ribą (33:54), tačiau tuomet prabilo Deividas Gailius. Puolėjas pataikė du tritaškius, pridėjo dvitaškį, o „Neptūnas“ priartėjo per 10 taškų – 46:56.

Darrinas Dorsey lemiamo ketvirčio viduryje įsmeigė eilinį šeimininkų tritaškį, nupjovusį „Neptūno“ deficitą iki vienaženklio (64:73). Vis dėlto greitų Dižono atakų nesulaikę klaipėdiečiai įsirašė pirmąjį pralaimėjimą šiame Čempionų lygos sezone.

„Neptūno“ nesėkme pasibaigusiame mače neišgelbėjo ir solidus pataikymas iš toli – tikslą pasiekė 13 tritaškiu iš 32 (40,6 proc.).

Šeštadienį uostamiesčio krepšininkai vyks į Pasvalį, kur 16:30 val. „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse susikaus su „Pieno žvaigždėmis“.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 19 (4/7 trit.), Deividas Gailius 18 (3/8 trit.), Tomas Delininkaitis 9 (3/5 trit.), Darrinas Dorsey 8 (2/5 trit.).

JDA: Davidas Holstonas 19 (7 rez. perd.), Jeremy Leloupas 14, Rasheedas Sulaimonas 13.