Duobė tęsiasi: per vėlai atsibudęs „Rytas“ krito Panevėžyje | KaunoDiena.lt

DUOBĖ TĘSIASI: PER VĖLAI ATSIBUDĘS „RYTAS“ KRITO PANEVĖŽYJE

• 0

Vilniaus „Ryto“ (24-9) duobė tęsiasi. Per vėlai atsibudę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 74:83 (20:28, 15:15, 10:22, 29:18) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (21-12) ir patyrė trečiąją nesėkmę per pastarąsias 5 rungtynes.

Panevėžiečiai iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Ikenna Iroegbu ir Mindaugas Kupšas pataikė po dvitaškį, Paulius Valinskas atseikėjo tritaškį iš fantastikos srities, o Donatas Tarolis įkrovė iš viršaus ir „Lietkabelis“ atitrūko 9 taškais (25:16).

Po ilgosios pertraukos, „Lietkabelis“ ant parketo grįžo su trenksmu. Saulius Kulvietis pataikė dvitaškį atsilošus, Marekas Čakarevičius pataikė iš toli, o Ikenna Iroegbu perėmė kamuolį, įkrovė jį iš viršaus ir savo ekipos persvarą padidino iki 14 taškų – 55:41.

Tuo šeimininkų spurtas nesibaigė. Paulius Valinskas ir Iroegbu smeigė po tritaškį, Kupšas surinko 4 taškus iš eilės ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Lietkabelis“ pradėjo varžovų triuškinimą – 65:45.

Vis tik ketvirtajame kėlinyje svečiai prabudo. Girdžiūnas surinko 4 taškus paeiliui, Rokas Stipčevičius pridėjo dvitaškį, o Derekas Needhamas atseikėjo du tolimus tritaškius ir 11:1 „Rytas“ priartėjo iki 11 taškų (60:71).

Po šio epizodo „Lietkabelis“ surengė dvi rezultatyvias atakas, tačiau Arnas Butkevičius ir Artsiomas Parachouskis pelnė taškus su pražanga, o iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, iš svečių persvaros teliko 7 taškai (68:75).

Vis tik Žiga Dimecas realizavo baudų metimus, Kulvietis smeigė tritaškį, o kitoje atakoje D.J. Seeley sužingsniavo ir mačo baigtis tapo aiški (80:68).

„Lietkabelį“ į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs Paulius Valinskas. Įžaidėjas pelnė 20 taškų (3/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/6 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 5 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (3/4 trit.), Saulius Kulvietis 15 (3/4 dvit.), Ikenna Iroegbu 13 (3/8 dvit.), Mindaugas Kupšas 11, Donatas Tarolis 10 (1/5 trit.).

„Rytas“: Arnas Butkevičius 17 (4/8 dvit., 2/7 trit.), Mindaugas Girdžiūnas 12 (2/2 trit.), Eimantas Bendžius, Derekas Needhamas (7 kld.) ir Rokas Stipčevičius po 10.