„Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias | KaunoDiena.lt

„DZŪKIJA" TOLIAU KABINASI Į ATKRINTAMĄSIAS

• 0

Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).

Nikola Vasiljevo auklėtiniai namuose 96:85 (21:25, 21:13, 34:22, 20:25) patiesė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12/23) ekipą.

Dzūkams ši pergalė leido išlikti kovoje dėt kelialapio į atkrintamasias. Alytaus ekipa gali pergalių skaičiumi susilyginti su „Šiaulių“ ekipa (12-21) ir turėdami tarpusavio rungtynių pranašumą, gali patekti tarp 8 stipriausių reguliaraus sezono komandų.

Po pirmojo kėlinio svečių iš Pasvalio susikurtą pranašumą (25:21) šeimininkai greitai persvėrė į savo pusę. „Dzūkijos“ krepšininkai nuo pirmojo kėlinio pabaigos žaidė kaip iš natų. Varžovus privertė klysti, o patys išnaudojo visas galimybes ir po dviejų kėlinių pranašumą laikė jau savo rankose – 42:38.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo uraganiniu alytiškiu puolimu. Šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir susikūrė solidų pranašumą (61:43). Iš viso trečiajame kėlinyje „Dzūkijos“ krepšininkai pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 16 taškų persvarą – 76:60.

Paskutinis ketvirtis sėkmingesnis buvo „Pieno žvaigždžių“ komandai. Pasvaliečiai sumažino atsilikimą, tačiau prieš tai šeimininkų susikurtas pranašumas leido jiems jaustis daug užtikrinčiau ramiai užbaigti rungtynes. Alytaus „Dzūkija“ iškovojo pergalę – 96:85.