Europos taurės vyrų krepšinio turnyre lietuvių klubai antradienį patyrė nesėkmes | KaunoDiena.lt

EUROPOS TAURĖS VYRŲ KREPŠINIO TURNYRE LIETUVIŲ KLUBAI ANTRADIENĮ PATYRĖ NESĖKMES

• 0

Antradienį sužaistos dar trejos 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro devintojo turo rungtynės, kuriose nesėkmes patyrė visi trys klubai su lietuviais.

Trečiąją nesėkmę patyrė penktąją vietą antrosios konferencijos A grupėje užimantis Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) klubas, išvykoje po pratęsimo 80:87 (17:19, 12:16, 24:18, 17:17, 10:17) pralaimėjęs principinį susitikimą dėl ketvirtosios vietos grupėje Paryžiaus "Levallois" (Prancūzija) ekipai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs T.Klimavičius pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Per 28 minutes (27:51) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo 6 baudų metimus iš 10.

Antras pagal rezultatyvumą svečių gretose B.Veikalas į šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 4 kartus. Per 28 su puse minutės (28:16) gynėjas iš Lietuvos paraikė 4 tritaškius iš 10 ir 3 dvitaškius iš 5.

Septintąją nesėkmę patyrė grupės autsaiderė Rimanto Kaukėno ir Kšištofo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo "Grissin Bon" (Italija) komanda, namuose 75:87 (22:19, 18:26, 20:15, 15:27) nusileidusi Saragosos CAI (Ispanija) krepšininkams.

R.Kaukėnas nebuvo registruotas susitikimui, o 10 su puse minutės (10:38) žaidęs K.Lavrinovičius į svečių krepšį įmetė 7 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 2/2, baudos 0/1) taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija)                     7  1  601:563
2. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)           6  2  629:524
3. Saragosos CAI (Ispanija)                       4  5  753:736
4. Paryžiaus "Levallois" (Prancūzija)             4  5  678:688
5. Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija)            3  6  673:764
6. Emilijos Redžo "Grissin Bon" (Italija)         2  7  648:707

Penktąją nesėkmę patyrė ketvirtąją vietą C grupėje užimantis bei Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas, varžovų aikštėje 72:78 (14:18, 21:24, 18:14, 19:22) turėjęs pripažinti grupės lyderių Romos "Acea" (Italija) krepšininkų pranašumą.

Pirmosios konferencijos C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos "Acea" (Italija)                         7  2  760:693
2. Nansi SLUC (Prancūzija)                        5  3  614:595
3. Sevilijos "Baloncesto" (Ispanija)              4  4  609:591
4. Nimburko ČEZ (Čekija)                          4  5  680:698
5. Šarlerua "Spirou Belgacom" (Belgija)           3  5  581:640
6. Oldenburgo "EWE Baskets" (Vokietija)           2  6  582:609

Į kitą varžybų etapą - "Last 32" turnyrą - pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos "Top 16" etapą nepatekusių

komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.