„Fortūna“ pateikė staigmeną: įveikė vienas čempionato lyderių | KaunoDiena.lt

„FORTŪNA“ PATEIKĖ STAIGMENĄ: ĮVEIKĖ VIENAS ČEMPIONATO LYDERIŲ

• 1

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Klaipėdoje užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Vietos „Fortūna“ (4-4) 73:67 (24:20, 17:11, 15:21, 17:15) palaužė vienas čempionato lyderių Vilniaus „Kibirkšties“ (6-2) krepšininkes.

Šeimininkės persvarą susikrovė pirmoje rungtynių pusėje, kai antrajame kėlinyje Robertos Mizgerytės vedama „Fortūna“ laimėjo atkarpą 6:0 ir įgijo 12 taškų pranašumą (39:27).

Trečiąjį kėlinį itin galingai pradėjo „Kibirkštis“, spurtavusi 14:6 ir savo deficitą sumažinusi iki 2 taškų (45:47), o žengiant į lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 4 taškai (56:52).

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės klostėsi apylygiai, tačiau šeimininkės turėjo saugų pranašumą, o po Sandros Baliutavičiūtės ir R.Mizgerytės dvitaškių „Fortūna“ atstatė dviženklę persvarą (67:57). Per likusią rungtynių dalį „Kibirkštis“ įvykių eigos pakeisti nebesugebėjo ir klaipėdietės šventė pergalę.

„Fortūnos“ gretose šiame susitikime pasižymėjo 5 krepšininkės, o 4 iš jų rungtynes pradėjo startiniame penkete ir kartu surinko kone visus komandos taškus – 71. Tuo metu vilnietės šiame susitikime vertėsi tik septyniomis krepšininkėmis, o joms padėti negalėjo viena ekipos lyderių Laura Juškaitė.

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 21 (8/11 dvit.), Sandra Baliutavičiūtė 18 (9 atk. kam.), Andra Gabalytė 17 (7 atk. kam.), Agnė Černeckytė 15.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 20 (9 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 17, Gabija Meškonytė 11.

• „Fortūna“ pateikė staigmeną: įveikė vienas čempionato lyderių