Galingas startas: dominavęs „Rytas“ nepaliko vilčių „Juventus“ | KaunoDiena.lt

GALINGAS STARTAS: DOMINAVĘS „RYTAS“ NEPALIKO VILČIŲ „JUVENTUS“

• 0

Vilniaus „Ryto“ (1-0) krepšininkai LKL sezoną savų žiūrovų akivaizdoje pradėjo dominuojančiu žaidimu. Donaldo Kairio vadovaujama ekipa pagal COVID-19 apribojimus maksimaliai užpildytoje „Jeep“ arenoje 106:77 nepasigailėjo Utenos „Juventus“ (0-1) ekipos.

Uteniškiai sostinėje atsilaikė tik pirmoje mačo pusėje, po kurios jų atsilikimas siekė 6 taškus – 38:44.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai įmetė net 32 taškus ir nutolo per 22 taškius – 76:54, o po spurto 11:0 lemiamame ketvirtyje triuškino svečius 87:54.

„Rytui“ šimtąjį tašką tritaškiu metimu pelnė Demetriusas Jacksonas, kuris per 25 minutes pelnė 18 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

„Juventus“ klubui nepadėjo Bryantas Crawfordas, susižeidęs raumenį prieš pat sezono startą.