„Golden State Warriors“ išlygino NBA finalo serijos rezultatą | KaunoDiena.lt

"GOLDEN STATE WARRIORS" IŠLYGINO NBA FINALO SERIJOS REZULTATĄ

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo rungtynėse Vakarų konferencijos čempionas bei reguliariojo sezono nugalėtojas "Golden State Warriors" klubas ketvirtadienį svečiuose 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 103:82 (31:24, 23:18, 22:28, 27:12) sutriuškino Rytų konferencijoje triumfavusius Klivlando "Cavaliers" krepšininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Pirmąjį finalo serijos mačą savo arenoje "Golden State Warriors" ekipa laimėjo 108:100 (19:29, 29:22, 25:22, 25:25, 10:2), o antrąjį - taip pat po pratęsimo - pralaimėjo 93:95 (20:20, 25:27, 14:15, 28:25, 6:8). Trečiajame susitikime Klivlande pajėgesni buvo arenos šeimininkai - 96:91 (24:20, 20:17, 28:18, 24:36).

Po 22 taškus nugalėtojams, kurie į finalą iškopė po 40 metų pertraukos, o NBA čempionais buvo trissyk (1947, 1956 ir 1975 metais), pelnė naudingiausias šio sezono lygos žaidėjas Stephenas Curry'is (6 rezultatyvūs perdavimai) ir Andre Iguodala (8 atkovoti kamuoliai).

17 taškų prie svečių, kurie šiame sezone nėra pralaimėję trejų rungtynių iš eilės, pergalės prisidėjo Draymondas Greenas (7 sugriebti kamuoliai), 14 - Harrisonas Barnesas (8 atk. kam.), po 9 - Klay'us Thompsonas bei Davidas Lee, 7 - Shaunas Livingstonas.

Po aštuonerių metų pertraukos antrą kartą klubo istorijoje dėl čempionų žiedų kovojančios "Cavaliers" komandos gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Timofejus Mozgovas (28 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių, LeBronas Jamesas (20 tšk., 12 atk. kam. bei 8 rezultatyvūs perdavimai), Tristanas Thompsonas (12 tšk. ir 13 sugriebtų kamuolių) bei Matthew Dellavedova (10 taškų).

Penktąsias NBA lygos finalo serijos rungtynes komandos sekmadienį žais Ouklande.