Gynybos gniaužtuose varžovus laikiusi „Barcelona“ įveikė Milano klubą | KaunoDiena.lt

GYNYBOS GNIAUŽTUOSE VARŽOVUS LAIKIUSI „BARCELONA“ ĮVEIKĖ MILANO KLUBĄ

• 0

Po pralaimėjimo Kaune „Barcelona“ (3-2) atsitiesė ir nuskynė triuškinančią pergalę Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15) paguldė Milano „Emporio Armani“ (3-2).

Rokas Jokubaitis per 13 minučių surinko 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 1 naudingumo balą.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ leido svečiams iš Milano pelnyti vos 8 taškus. Per šį ketvirtį Ettore Messinos vyrai pataikė 2 iš 10 dvitaškių ir 1 iš 5 tritaškių.

Į buvusios komandos krepšį Milano komandos narys Brandonas Daviesas per 19 minučių įmetė 18 taškų (9/15 dvit.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

„Barcai“ Tomašas Satoransky per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mike'as Tobey, per 28 minutes pelnęs 13 taškų (5/7 dvit., 1/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

„Barcelona“: Mike'as Tobey 13 (5/7 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.), Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9 (6 atk. kam.), Janas Vesely ir Jamesas Nnaji (2 blok.) po 7.

„Emporio Armani“: Brandonas Daviesas 18 (9/15 dvit., 6 atk. kam.), Devonas Hallas (1/8 dvit., 4 rez. perd.) ir Billy Baronas po 7.