Įspūdingą seriją surengęs „Heat“ naujokas atvedė savo ekipą į dar vieną pergalę | KaunoDiena.lt

ĮSPŪDINGĄ SERIJĄ SURENGĘS „HEAT“ NAUJOKAS ATVEDĖ SAVO EKIPĄ Į DAR VIENĄ PERGALĘ

• 0

Tryliktasis šių metų NBA šaukimas Tyleris Herro surengė puikų pasirodymą, o Majamio „Heat“ (3-0) pasirengimo etape toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Naujoko vedamas Majamio klubas namuose 120:87 (32:34, 25:15, 34:20, 29:18) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (0-3).

T. Herro per 25 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai), atkovojo penkis ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo.

T. Herro dar pirmajame kėlinyje vienas pats surinko keturiolika taškų iš eilės, atseikėdamas keturis tolimus metimus.

„Heat“ visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Jimmy Butleris pataikė dvitaškį, T. Herro smeigė tritaškį, o tada vienas pats Bamas Adebayo surinko dešimt taškų iš eilės ir šeimininkai atitrūko devyniolikos taškų (74:55) pranašumu, kurį nuolat didino iki pat finalinės sirenos.

26 minutes ant parketo praleidęs Butleris pelnė septynis taškus (3/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo šešis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir blokavo tris metimus.

„Heat“: T. Herro 23 (5/7 trit.), Mylesas Leonardas (4/4 dvit., 7 atk. kam.) ir B. Adebayo (9/10 baudos, 10 atk. kam.) po 15, Kendrickas Nunnas (4/5 trit.) ir Derrickas Jonesas (9 atk. kam.) po 14, Goranas Dragičius 12 (3/6 trit.).

„Hawks“: Trae Youngas 23 (6/11 dvit., 7 kld.), Johnas Collinsas 14 (7 atk. kam.), DeAndre Bembry 13, Vince‘as Carteris 10.