Itin naudingai žaidusio D. Sabonio rankos ketvirtojo kėlinio pabaigoje nedrebėjo | KaunoDiena.lt

ITIN NAUDINGAI ŽAIDUSIO D. SABONIO RANKOS KETVIRTOJO KĖLINIO PABAIGOJE NEDREBĖJO

• 1

Pirmą susitikimą po NBA „Visų žvaigždžių“ pertraukos sužaidusi Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (33-23) tris kėlinius atrodė labai solidžiai, tačiau atleidusi vadeles ketvirtajame turėjo rimtai paplušėti dėl pergalės svečiuose prieš „New York Knicks“ (17-39) – 106:98 (15:20, 36:24, 29:21, 26:33).

Pirmajame kėlinyje savo žaidimo paieškose buvusi „Pacers“ netrukus pradėjo rinkti taškus puolime bei stabdyti lyderio mainų lange netekusius varžovus.

Trečiajam kėliniui artėjant prie pabaigos ekipas skyrė rekordinis 22 taškų skirtumas (74:52), tačiau tuomet nieko prarasti nebeturėję „Knicks“ pradėjo dėmesio vertą sugrįžimą į rungtynes.

Dar iki ketvirtojo kėlinio pabaigos jie deficitą apkirpo iki 15 taškų, o nežinia, kaip viskas būtų susiklostę lemiamame ketvirtyje, jei šeimininkai turėtų keletą papildomų minučių.

Po Damyeno Dotsono tritaškio likus 23 sekundėms ekipas skyrė keturi taškai (98:94), o tuomet prasidėjo nervų karas prie baudų metimo linijos.

Lemiamu momentu nedrebėjo ir Domanto Sabonio rankos. Lietuvis rungtynių pabaigoje realizavo visas šešias baudas, dvi pridėjo Malcolmas Brogdonas, o „Pacers“ šventė 33-ią pergalę.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis ir vėl buvo vienas pastebimiausių Indianos klubo krepšininkų. 37 minutes ant parketo praleidęs D.Sabonis pelnė 24 taškus (8/16 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė, kartą blokavo kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo.

Rezultatyviau už Domą „Pacers“ gretose žaidė tik T.J.Warrenas, ne tik pelnęs 27 taškus, bet ir gynyboje puikiai stabdęs pavojingiausią varžovų krepšininką Julius Randle'ą (7 tšk., 2/9 met.).

Rungtynės nesusiklostė po sunkios traumos į komandą įsilieti vis dar bandančiam Victorui Oladipo. Tai buvo pirmasis mačas, kuomet gynėjas žaidė be minučių apribojimo, tačiau antroje dalyje jo rungtynes sustabdė nugaros skausmai.

„New York Knicks“: Bobby Portisas 19, RJ Barrettas 17, Frankas Ntilikina 14, Reggie Bullockas 9.

„Indiana Pacers“: TJ Warrenas 27 (8 atk. kam.), Domantas Sabonis 24, Dougas McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Victoras Oladipo 8 (3/8 met.).

„Pacers“ Rytuose išlieka šešti, „Knicks“ – trylikti.