K. Porzingis ir latviai aplaužė ragus be pralaimėjimų žengusiems rusams | KaunoDiena.lt

K. PORZINGIS IR LATVIAI APLAUŽĖ RAGUS BE PRALAIMĖJIMŲ ŽENGUSIEMS RUSAMS

• 0

Labai svarbią pergalę Europos čempionate iškovojo mūsų kaimynai latviai, antradienį Stambule 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) laimėję D grupės mačą prieš iki šio mačo dar neklupusius rusus.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvos perimti nepavyko nė vienai ekipai, o štai antrajame išryškėjo rusų pranašumas.

Latvijos rinktinės žvaigždė K.Porzingis greitai susirinko keturias pražangas, o Timofėjus Mozgovas tuo nuostabiai naudojosi.

Vidurio puolėjo dėka rusai įgijo dviženklę persvarą.

Tačiau po didžiosios pertraukos braliukai sugebėjo padaryti išvadas ir pavijo savo varžovus. Lyderio estafetę iš K.Porzingio perėmė komandos draugai ir tai puikiai suveikė.

Ketvirtajame kėlinyje Ainaro Bagatskio auklėtiniai ryškiai dominavo ir užtikrintai laimėjo bei užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį.

Likus turui iki pirmojo etapo pabaigos, abi komandos turi iškovojusios po tris pergales ir patyrusios po vieną pralaimėjimą.

Latvija: Janis Timma 22, Kristapas Porzingis ir Rolandas Smitas po 11, Martins Meieris 10 (5 atk. kam.), Janis Strelniekas 9.

Rusija: Aleksejus Švedas 21 (6 rez. perd.), Timofėjus Mozgovas 16 (6 atk. kam.), Andrejus Zubkovas 7.